اخبار عمومی

غیررسمی: بایننس محدودیت‌های کاربران روسی را برداشته است

به نظر می‌رسد صرافی بایننس محدودیت خرید و برداشت با کارت‌های بانکی ثبت شده در روسیه را برداشته است و علاوه بر آن حساب برخی از کاربران روسی در این صرافی به حالت عادی بازگشته است. بایننس سال گذشته به خاطر تحریم‌های اتحادیه اروپا و آمریکا علیه روسیه، ارائه سرویس به کاربران روسی را متوقف کرده بود.

به گزارش بین‌کریپتو، از حدود ۶ روز پیش پیامی در کانال‌های تلگرامی روسی در حال منتشر شدن است که بایننس محدودیت‌های کاربران روس را برداشته است.

در حوالی ماه مارس در پی بالاگیری تنش‌های بین روسیه و اوکراین، بایننس تراکنش‌هایی که با کارت‌های بانکی (از جمله مسترکارت) که در روسیه ثبت نام شده بود را بلوکه می‌کرد. بدین ترتیب خرید یا برداشت وجه با استفاده از این کارت‌ها غیرممکن شد. یک ماه بعد و در پی تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه روسیه، بایننس حساب‌های کاربری شهروندان روس با موجودی بیش از ۱۰,۰۰۰ دلار را مسدود کرد.

هنوز تحریم های گفته شده علیه روسیه پا برجاست و در صورتی که بایننس محدودیت ها را برداشته باشد می‌توان گفت که به راه حل جدیدی برای دور زدن تحریم‌ها دست پیدا کرده است. به نظر برسد در حال حاضر پردازش درخواست‌های برداشت شهروندان روسی فعال شده است.

این در حالی است که در تماس بین‌کریپتو با یکی از مقامات بایننس تاکید شده است که این صرافی هیچ کدام از بندهای تحریم اتحادیه اروپا را نقض نکرده است.

سعید قاسمی

رشته من برق مخابرات بوده و از نظر من هر موضوعی تو دنیا مثل یه شبکس که باید تحلیلش کرد و کامل بفهمی که چطور کار میکنه؛ از جمله بلاکچین. تحلیل تکنیکال برام خیلی جذابه چون باهاش ذهنیت آدما رو تو موقعیت‌های مختلف میفهمم و برام قابل پیش‌بینی میشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا