اخبار خارجی

مدیر عامل بایننس خبر از صرافی جدید در آرژانتین داد!

چانگ پنگ ژائو ملقب به CZ مدیرعامل صرافی ارز دیجیتال بایننس در توییتر خود به ایجاد صرافی جدید فیات به کریپتو در آرژانتین اشاره کرد. این توییت در پاسخ به مقاله منتشر شده توسط وبسایت خبری کوین اسپایس (CoinSpice) بود. این مقاله به توافق دولت آرژانتین با بایننس لبز (Binance Labs) پرداخت. به موجب این توافق، دولت آرژانتین در پروژه های بلاک چین که توسط این صرافی حمایت می‌شود سرمایه گذاری خواهد کرد.

کامنت CZ در این توییت ظاهراً بیان کرده است که بایننس برنامه هایی برای ایجاد صرافی فیات به ارز دیجیتال در آرژانتین دارد. متن دقیق توییت به این شرح بود:

حدس بزنید صرافی فیات به کریپتوی جدید ما کجا خواهد بود؟

طبق گزارش کوین تلگراف در ماه ژانویه و پس از انتشار گزارش های بایننس در خصوص برنامه ریزی برای عرضه صرافی فیات به کریپتو در هشت کشور جدید که یکی از آنها آرژانتین بود، سخنگوی این صرافی از تایید مکان ۶ صرافی دیگر به جز سنگاپور و مالت خودداری کرد.

هم چنین در ماه ژانویه، این صرافی پشتیبانی از خرید کریپتو با استفاده از کارت های اعتباری و با همکاری شرکت پردازشی پرداخت سیمپلکس (Simplex) را به خدمات خود افزوده است.

اخیرا نیز بایننس و شبکه مجازی سرمایه گذاران و معامله کنندگان eToro، خدمات معاملاتی ارز دیجیتال خود در ایالات متحده را عرضه کردند. بایننس که طبق گزارشات بیش از ۱۰ میلیون کاربر دارد، در ۳۲ ایالت و منطقه آمریکا، تسهیل معاملات ۱۳ دارایی کریپتوی و عرضه کیف پول چند امضایی ارز دیجیتال را آغاز خواهد کرد.

نظر شما در مورد صرافی بایننس و توسعه های آن چیست؟

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا