اخبار خارجی

توکن‌های احراز هویت بایننس با نام BAB راه‌اندازی شدند

توکن‌های سول باند بایننس که به اختصار BAB نامیده می‌شوند، راه‌اندازی شده و کاربران اکنون می‌توانند از این توکن‌ها برای احراز هویت از طریق این صرافی استفاده کنند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتو اسلیت، صرافی بایننس ماه گذشته تصمیم گرفت توکن سول باندی با نام BAB (مخفف Binance Account Bound) برای همه مشتریانی که فرآیند احراز هویت (KYC) این صرافی را طی کرده‌اند بسازد.

به گفته کاربران بایننس در شبکه اجتماعی ردیت، ایردراپ توکن‌های BAB این صرافی پس از راه‌اندازی نخستین توکن سول باند در BNB چین شروع شده است. کاربران هنوز در رابطه با استفاده از این توکن‌ها متقاعد نشده‌اند و معتقدند این کار، به منزله تجاوز به حریم خصوصی است و در آینده منجر به صدور توکن‌های مشابهی از سایر صرافی‌ها خواهد شد.

البته ظاهرا این توکن‌ها در حال حاضر اطلاعات زیادی ندارند و تنها نشان می‌دهند هولدر آنها، مراحل احراز هویت را در صرافی بایننس طی کرده است.

به گفته بایننس، توکن‌های BAB قرار است توسط چند پروژه در بستر BNB چین استفاده شود و آنها را به عنوان مدارک هویتی (identity credentials) به کاربران خود معرفی خواهند کرد.

توییت بایننس
منبع: توییتر

توکن BAB بایننس مانند سایر توکن‌های سول باند غیرقابل انتقال است و هر زمان که کاربر بخواهد می‌تواند آن را لغو کند. برای مینت این توکن‌ها کاربران تنها باید کارمزد گس شبکه را پرداخت کنند. برای این کار کاربران باید وارد اپلیکیشن بایننس خود شوند و گزینه BAB token را انتخاب کنند. شایان ذکر است برای مینت این توکن‌ها، کاربران باید مراحل احراز هویت را طی کرده باشند و یک کیف پول مشخص را به اپلیکیشن بایننس متصل کنند.

منبع
cryptoslate

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا