اخبار خارجی

بازرس سابق خزانه‌داری آمریکا، به استخدام صرافی بایننس درآمد!

در بحبوحه تشدید سخت‌گیری ناظران سراسر جهان، صرافی بایننس مدیر جدیدی در زمینه گزارش پولشویی بین‌المللی استخدام کرده است.

به گزارش میهن بلاک چین و به نقل از CryptoPotato، بزرگترین صرافی رمزارز جهان گِرگ موناهان (Greg Monahan) بازرس سابق اقدامات مجرمانه وزارت خزانه‌داری آمریکا را استخدام کرده است. موناهان به عنوان مدیر ارشد ارائه گزارش پولشویی بین‌المللی فعالیت خواهد کرد.

بایننس استخدام موناهان را پیرو تلاش‌های خود در زمینه پیروی از دستورالعمل‌های ناظران جهانی عنوان کرده است.

صرافی بایننس

صرافی بایننس بیان کرده است که موناهان تجربه ۳۰ ساله در خدمات اعتباری دولتی داشته است که بخش زیادی از آن، به عنوان بازرس اقدام مجرمانه وزارت خزانه‌داری آمریکا فعالیت کرده است. وی مسئول بازرسی جرایم مرتبط با مالیات، پولشویی و سایر جرایم مالی بوده است.

به علاوه، موناهان رییس بازرسی‌های بین‌المللی بوده که منجر به سرنگونی مجرمان سایبری و سازمان‌های تروریستی شده است.

موناهان خاطرنشان کرده است:

در بایننس این فرهنگ حکمفرما است که از ارائه محصولات برتر بازار تا حمایت از بازرسی‌هایی که منجر به ایمن‌تر شدن صنعت رمزارزها می‌شود، همواره کاربران در اولویت قرار بگیرند.

وی در ادامه بیان کرد نقش آینده او در صرافی بایننس شامل تلاش برای گسترش برنامه‌های ضدپولشویی بین‌المللی خواهد بود. وی هم‌چنین بر تحکیم روابط بایننس با نهادهای قانونگذاری و مجریان قانون معطوف خواهد بود.

صرافی بایننس در چندین مورد با سختگیری ناظران بین‌المللی مواجه شده است. در نتیجه، بایننس مجبور شده است بعضی از سرویس‌های خود نظیر معاملات آتی در چندین کشور را متوقف کند.

چانگ پنگ ژائو مدیرعامل صرافی بایننس، پست قبلی موناهان به عنوان بازرس اجرای قانون فدرال آمریکا را دلیل محکمی برای اطمینان از ارائه تجربه‌های ضدپولشویی وی به بایننس عنوان کرده است.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا