اخبار عمومیاطلاعیه صرافی

مدیر عامل بایننس : جذب سرمایه از طریق ICO صد برابر ساده‌تر از روش‌های سنتی است

Changpeng Zhao مدیر عامل بایننس (Binance)، در یک پست وبلاگی گفت که ICO ها با وجود خطر عدم موفقیت، بسیار بهتر از صندوق‌های سرمایه گذاری (VC) هستند. وی حمایت خود را از ICO ها اعلام کرد و ادعا کرد که ICO ها برای جذب سرمایه ، ۱۰۰ برابر ساده تر از صندوق‌های سرمایه گذاری سنتی هستند:

براساس تجربه شخصی من و نیز تماشای صدها پروژه دیگر از نزدیک، می توانم بگویم که جذب سرمایه از طریق ICO ها حدود ۱۰۰ برابر ساده تر از صندوق‌های سرمایه گذاری سنتی است. با مجاز بودن ICO ها و افزایش سهولت کسب سرمایه، منطق می گوید احتمالا استارتاپ‌های بیشتری می‌توانند شروع به فعالیت کنند.

Zhao گفت در حالی که برخی از سرمایه گذاران VC در زمینه خود خبره هستند، اکثریت سرمایه گذاران در VC، هیچ گونه اطلاعی در مورد پروژه‌ها و یا زمینه‌هایی که سرمایه گذاری می‌کنند، ندارند.

ICO

Zhao اذعان کرد که بازار ICO ها در ابتدای راه بوده و با مشکلاتی از جمله کلاهبرداری ها و خرابی ها مواجه است. او همچنان معتقد است که در مقایسه با پروژه های سرمایه گذاری سنتی، تعداد زیادی از پروژه های ICO موفق خواهد شد. او نوشت:

اکثر ICO ها مربوط به پروژه‌های جدید استارتاپی هستند و همانند استارتاپ‌های سنتی احتمال شکست آنها وجود دارد. این هیچ چیز جدیدی نیست. بیشتر سرمایه گذاران ICO این را می دانند.

Zhao اشاره کرد که بسیاری از گروه های VC در حال سرمایه گذاری در ICO ها هستند. وی گفت که گروه های VC روی پول تمرکز دارند و نسبت به سایر سازمان های بزرگ که مسئولیت دارایی‌های عمومی را بر عهده دارند، دستشان بازتر است. کسانی که زودتر بجنبند، سود زیادی به دست خواهند آورد.

کوین تلگراف (Cointelegraph) قبلا گزارش داده بود که شرکت سرمایه گذاری آمریکایی Sequoia ، از Changpeng Zhao به دلیل نقض توافقنامه انحصاری در طی مذاکرات برای قرارداد سرمایه گذاری شکایت کرده است. این قرارداد برای ۸۰ میلیون دلار و ۱۱ درصد سهام بایننس بود که سال گذشته فسخ شد.

منبع
Cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا