اطلاعیه صرافی

بایننس بعد از بعد از ۵ سال دوباره به ژاپن برمی‌گردد

بعد از پنج سال خروج از بازار ژاپن، صرافی بایننس فرایند تاسیس یک شرکت جدید و کاملا قانونی را در این کشور آغاز کرده است. این اقدام به دنبال خرید صرافی ساکورا اکسچنج بیت کوین (SEBC) در نوامبر ۲۰۲۲ (آبان ۱۴۰۱) صورت گرفته است.

به گزارش کوین تلگراف، به‌عنوان بخشی از این معامله، SEBC خدمات فعلی خود را متوقف می‌کند و در هفته‌های آینده با نام تجاری بایننس ژاپن (Binance Japan) بازگشایی می‌شود. بایننس قبلا اعلام کرده بود که وجوه باقی‌مانده صرافی SEBC به‌طور خودکار به ین ژاپن تبدیل می‌شود و از ماه ژوئن (خرداد) به حساب‌های بانکی کاربران منتقل می‌گردد. گفتنی است که طبق اطلاعیه‌های بایننس، این صرافی قصد ندارد خدمات مربوط به بازار مشتقات را در کشور ژاپن ارائه کند.

ژاپن یکی از اولین کشورهایی بود که مقررات ارزهای دیجیتال را معرفی کرد. همین قوانین بود که به بازیابی سریع سرمایه کاربران در شعبه ژاپنی صرافی ورکشسته‌شده FTX کمک کرد. مقررات دولت ژاپن صرافی‌های رمزارز را ملزم می‌کند تا وجوه مشتریان خود را از سایر دارایی‌ها جدا کنند.

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا