اخبار خارجی

کمک هزینه ۴۵۰۰۰ دلاری بایننس به ۳ پروژه بلاک چینی!

طبق اخبار منتشر شده، بایننس لبز (Binance Labs) بخش سرمایه گذاری صرافی بزرگ ارز دیجیتال بایننس، برای انجام ۳ پروژه، ۴۵ هزار دلار دریافت کرد.

در این خبر آمده است که بایننس لبز مقدار ۱۵ هزار دلار برای هر کدام از ۳ پروژه متن باز خود اختصاص داده است. اولین پروژه به اسم آیرن بِلی (Ironbelly)، کیف پول متن باز موبایل برای بلاک چین گرین (Grin) می‌باشد که در صدد این است تا به مشتریان امکان نگهداری و انتقال ارز دیجیتال را دهد.

پروژه دوم پروتکل پیامرسان حفظ حریم خصوصی HOPR می‌باشد. گزارش ها حاکی از آن است که این محصول در نظر دارد تا با ارسال پیام ها از طریق چندین نود به دریافت کنندگان، حریم خصوصی مورد نیاز را فراهم کند.

آخرین پروژه یک کیف پول داخل زنجیره و قابل بروزرسانی به اسم کیتسون والت (Kitsune Wallet) می‌باشد. طبق توضیحات توسعه دهندگان این محصول، کیتسون والت یک حساب مبتنی بر قرارداد هوشمند است که دارایی های دیجیتال شما را در یک آدرس ذخیره خواهد کرد، در حالی که می‌تواند بر اساس نیازهای شما تغییر ظاهر دهد.

صندوق کمک هزینه بایننس لبز تمام این ۳ پروژه را به عنوان اولین کمک هزینه معرفی کرد و آن ها را با راهنمایی و منابع ارائه شده توسط شبکه بایننس لبز به راه انداخت. فلورا سان، رییس بایننس لبز گفت:

در ابتدا ما با این موضوع مواجه شدیم که نوآوری تا چه حد به یک جامعه پویای توسعه دهندگان و کارآفرینانی بستگی دارد که ایده های خود را در سر می‌پرورانند و پروژه های جدید ایجاد می‌کنند تا محصولات جدید به بازار عرضه کنند. هرچه یک صنعت، استعدادهای بیشتری به خود جلب کند، احتمال موفقیت آن بیشتر خواهد بود و بایننس لبز امیدوار است تا استعدادهای این صنعت را در مجموعه خود داشته باشد.

ماه گذشته، دولت آرژانتین با سرمایه گذاری در پروژه های بلاک چینی که توسط بایننس لبز و صرافی کریپتوی آمریکای جنوبی به اسم LatamEx پشتیبانی می‌شود، موافقت کرد. وزیر صنایع آرژانتین متعهد به سرمایه گذاری تا مقدار ۵۰ هزار دلار در هر پروژه شد در یک دوره چهار ساله، هر سال به ۱۰ پروژه بلاک چین کمک مالی خواهد کرد.

بایننس لبز اولین بسته پروژه های بلاک چین خود را عرضه کرد. پس از دوره آزمایشی با بیش از ۵۰۰ شرکت کننده، بایننس لبز فقط ۸ پروژه را انتخاب کرد که در مجموع ۵۰۰ هزار دلار کمک مالی دریافت کنند و به منابع ضروری و افراد مهم دسترسی داشته باشند.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا