اخبار خارجی

سهام گذاری اتریوم ۲ در بایننس با پاداش دو برابری راه اندازی شد!

صرافی بایننس سرویس استیکینگ یا سهام گذاری اتریوم ۲ را از تاریخ امروز ۲ دسامبر (۱۲ آذر ماه)، در ساعت ۰۰.۰۰ به وقت ساعت جهانی (UTC) راه اندازی کرد. کاربران می‌توانند در Staking اتر ۲.۰ شرکت کنند و پاداش را به صورت BETH (با نسبت ۱ به ۱ با ETH) دریافت کنند. به علاوه، این پاداش‌ها به صورت روزانه توزیع می‌شود.

BETH توکنیزه شده مقدار اتر استیک کرده کاربران در استخر ETH2.0 است، که به کاربران اجازه می‌دهد با نسبت ۱ به ۱ در زمانی که فاز ۱ اتریوم ۲.۰ راه اندازی شد، اتر خود را برداشت کنند.


اگر با مفهوم استیکینگ آشنایی ندارید، این مفاله یه شما کمک خواهد کرد: استیکینگ (Staking) در دنیای رمز ارزها به چه معناست؟

مزایای استیکینگ اتریوم ۲ در بایننس

 استیکینگ اتریوم ۲ در بایننس

بایننس تمام هزینه‌های انجام تاییدها را به عهده می‌گیرد، ریسک پنالتی‌های روی زنجیره را کاهش می‌دهد و تمام پاداش‌های استیکینگ بر روی زنجیره را بین کاربران توزیع می‌کند.

 • دوره پاداش دهی از تاریخ امروز ۱۲ آذر شروع می‌شود.
 • حداقل مقدار استیک، ۰.۰۰۰۱ اتر است.
 • درصد سود سالیانه استیکینگ بین ۵ تا ۲۰ درصد است. این مقدار نسبت به درآمد استیکینگ واقعی تعیین می‌شود.
 • محاسبه پاداش به این صورت است که در حین دوره استیکینگ اتریوم ۲، پاداش‌های BETH به نسبت میزان نگهداری کاربران، روزانه توزیع می‌شود.
 • در آینده، اگر BETH برای ترید عرضه شد، کاربران می‌توانند آزادانه اتر و BETH را با هم معامله کنند. (قیمت تریدینگ توسط بازار تعیین می‌شود و بهره‌ای که در طی تراکنش ایجاد می‌شود، باید توسط کاربران پرداخت شود).

پاداش‌های دو برابر

دوره فعال شدن: از ۲ دسامبر تا ۱۶ دسامبر (۱۲ تا ۲۶ آذر) از ساعت ۰۰.۰۰ (UTC).

کاربرانی که احراز هویت خود را تا پایان زمان مقرر (۲۶ آذر) در بایننس تکمیل کنند، پاداش اضافی به صورت هم بها با نسبت BNB/ETH، به صورت BETH دریافت خواهند کرد. بنابراین، در طول این دوره زمانی، پاداش استیکینگ کاربران ۲ برابر خواهد بود.

نکته: کاربرانی که صلاحیت دارند، می‌توانند پاداش‌های دو برابر را تا سقف ۵۰۰۰ اتر استیک کرده دریافت کنند. کاربرانی که بیش از ۵۰۰۰ اتر استیک کرده‌اند، پاداش اضافی‌شان حذف خواهد شد.

شرایط و مقررات

 •  BETH بنا بر قیمت بازار اتر قیمت گذاری می‌شود و پاداش‌های BNB با نسبت میانگین قیمت BNB/ETH توزیع می‌شوند.
 • پاداش‌های BNB‌ در طی این دوره، به دو صورت توزیع می‌شود؛ درآمد استیکینگ از تاریخ امروز ۲ دسامبر تا ۱۰ دسامبر ( ۱۲ تا ۲۰ آذر)، در تاریخ ۲۱ آذر توزیع خواهند شد و درآمد استیکینگ از تاریخ ۱۱ دسامبر تا ۱۶ دسامبر (۲۱ تا ۲۶ آذر)، که در تاریخ ۲۸ آذر توزیع خواهند شد.
 • تمام پاداش‌های BNB به اکانت‌های Spot کاربران توزیع می‌شوند.
 • تمام BETHهای دریافت شده به صورت روزانه، در صفحه ETH 2.0 Staking قابل مشاهده هستند.
 • مدت زمان قفل شدن: برای کسانی که در استیکینگ اتر ۲ شرکت می‌کنند، ETH حدود ۲ سال قفل می‌شود و نمی‌توان آنها را برداشت کرد.
 • برداشت: زمانی که شبکه اتریوم ۲ راه اندازی شد، کاربران می‌توانند اترهای استیک کرده خود را با نسبت ۱ به ۱ با BETH برداشت کنند. آزاد کردن ETHها بستگی به میزان BETH نگهداری کرده در استیکینگ دارد.
 • بایننس حق این را دارد که از فعالیت کاربران با توجه به قوانین خود، جلوگیری کند.

هشدار: سرمایه گذاری در رمز ارزها پر ریسک است. میهن بلاکچین هیچ گونه مسئولیتی در قبال سود یا ضرر کاربران ندارد.

منبع
binance

نوشته های مشابه

5 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا