اطلاعیه صرافی

بایننس مزایده توکن NFT نقاشی داوینچی را برگزار می‌کند

صرافی بایننس با همکاری موزه اربیتاژ، ۵ نقاشی معروف از جمله نقاشی حضرت مریم اثر لئوناردو داوینچی را به صورت توکن NFT به مزایده می‌گذارد. جزییات این مزایده در ادامه مطلب توضیح داده شده است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات کمپین‌ها و مسابقات هیجان انگیز هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


آنچه در این مطلب می‌خوانید

صرافی بایننس

صرافی بایننس توکن NFT نقاشی داوینچی را به مزایده می‌گذارد.

 • جزییات: صرافی بایننس با همکاری موزه ارمیتاژ (Hermitage) یکی از بزرگ‌ترین موزه‌های آثار هنری دنیا، مزایده توکن NFT پنج نقاشی معروف دنیا را برگزار می‌کند. این مزایده از تاریخ ۱۱ شهریور ماه به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. این ۵ اثر عبارتند از:
 • The Madona and Child اثر لئوناردو داوینچی
 • Judith اثر جورجونه
 • Lilac Bush اثر وینسنت ون‌گوگ
 • Composition VI اثر واسیلی کاندینسکی
 • Corner of the Garden Montgeron اثر کلود مونه
 • برای شرکت در این مزایده به این لینک مراجعه نمایید. از هر اثر دو نسخه تهیه شده است که یکی از این توکن‌ها در موزه ارمیتاژ نگهداری خواهد شد و نسخه دوم در بازار NFT بایننس به مزایده گذاشته می‌شود. قیمت پایه هر اثر ۱۰،۰۰۰ BUSD در نظر گرفته شده است و تنها ۵ نفر برنده این آثار خواهند بود که به همراه هر کدام از آنها یک ویدیو به صورت توکن NFT به برنده اهدا خواهد شد که در آن ویدیو، میخائیل پیوتروفسکی رییس موزه ارمیتاژ هر نسخه را امضا کرده و تاریخ امضای آثار را نیز درج کرده است.

صرافی بایننس از تغییر نام استیبل کوین PAX به USDP پشتیبانی می‌کند.

 • جزییات: صرافی بایننس از تاریخ ۶ سپتامبر، واریز و برداشت استیبل کوین PAX را به حالت تعلیق در خواهد آورد و بازارهای معاملاتی این رمز ارز را متوقف خواهد کرد. پس از آن، از موجودی حساب کاربران اسنپ شات گرفته می‌شود و به نسبت یک‌به‌یک توکن جدید USDP به حساب آنها واریز خواهد کرد. در تاریخ ۱۰ سپتامبر بازارهای جدید این توکن راه‌اندازی خواهد شد.

صرافی بایننس توکن لوریج‌شده XTZDOWN را به نسبت ۱۰۰،۰۰۰ به یک به توکن جدید آن تغییر می‌دهد. این به‌روزرسانی در تاریخ ۸ سپتامبر با تعلیق معاملات این توکن آغاز می‌شود. یک روز بعد موجودی حساب کاربران به‌روز شده و معاملات توکن جدید آغاز خواهد شد.

کاربران صرافی بایننس از این پس می‌توانند به صورت مستقیم با استفاده از کارت‌های اعتباری و دبیت کارت توکن‌های PSG, DENT, C98 را خریداری کنند.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافی گیت

صرافی گیت مسابقه ترید توکن MCRN را با ۲۵،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

 • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۶ سپتامبر ادامه خواهد داشت. در طرح اول این مسابقه ۶۰۰ کاربری که زودتر از سایرین حداقل ۵۰ توکن MCRN را در این صرافی واریز کنند سهمی از استخر جایزه به ارزش ۳۰۰۰ دلار دریافت خواهند کرد. در طرح دوم این مسابقه کاربران بر اساس حجم معاملات آنها در بازارهای MCRN/USDT و MCRN/BTC رتبه‌بندی خواهند شد. نفرات اول تا سوم به ترتیب ۱۲۰، ۹۰ و ۶۰ توکن MCRN جایزه دریافت خواهند کرد و نفرات چهارم الی ۲۰۰ به نسبت حجم معاملات آنها بخشی از جایزه ۱۷،۸۰۰ دلاری را دریافت خواهند کرد. علاوه بر آن کاربران تازه‌واردی که در این مدت در صرافی گیت ثبت‌نام کنند و یک ترید موفق داشته باشند معادل ۵ دلار هدیه دریافت خواهند کرد. این هدیه به کاربرانی تعلق می‌گیرد که زودتر در این طرح شرکت کنند.

کاربران سطح VIP سایر صرافی‌ها می‌توانند سطح VIP معادل را در Gate.io داشته باشند.

 • جزییات: صرافی گیت با معرفی طرح VIP Shuttle اعلام کرد کاربران سایر صرافی‌های ارز دیجیتال که قصد ثبت‌نام و استفاده از سرویس‌های این صرافی را دارند می‌توانند از امروز با همان سطح کاربری در گیت فعالیت کنند. کاربران می‌بایست فرم درخواست خود را تکمیل کنند. گیت پس از بررسی اطلاعات کاربران به آنها اجازه فعالیت در سطح کاربری مناسب را اعطا خواهد کرد. اسکرین‌شات‌های لازم در این فرم باید شامل UID یا نام کاربر در صرافی مبدا و تاریخ اعتبار سطح VIP آنها باشد. در این انتقال هولد داشتن توکن GT یک امتیاز محسوب می‌شود و حجم معاملات کاربران در دوره‌های مختلف نیز مدنظر قرار می‌گیرد.

کاربران صرافی گیت می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن‌های USDG و ZOON و OLYMPUS در سرویس HODL&EARN این صرافی به ترتیب تا سقف ۱۱٪ ، ۱۰۰٪ و ۱۰۰٪ سود سالانه کسب کنند.

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین مسابقه ترید توکن WOO را برگزار می‌کند.

 • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۶ سپتامبر ادامه خواهد داشت. در این مدت کاربران بر اساس حجم معاملات آنها در بازار WOO/USDT رتبه‌بندی خواهند شد و ۲۰ کاربر برتر سهمی از استخر جایزه به ارزش ۱۹۰۰۰ توکن WOO دریافت می‌کنند. علاوه بر آن کاربرانی که در این مدت حجم معاملات آنها از ۵۰۰ WOO بیشتر باشد و بازار ذکر شده را به لیست بازارهای مورد علاقه خود اضافه کرده باشند و مراحل احراز هویت سطح KYC1 را تکمیل کرده باشند بخشی از جایزه ۹۰۰۰ WOO را دریافت خواهند کرد.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده است:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (SPOT)سایر توضیحات
اوکی‌اکسچنجGNOبازار ریالی
بایننسGNOGNO/BTC,GNO/BNB,GNO/BUSD,GNO/USDTPHA/USDT در سرویس Liquid Swap
و بازار ATA در فیوچرز اضافه شد
کوینکسPMONPMON/USDT
کوکوینWILD,QRDO,SDNWILD/USDT, QRDO/USDT,QRDO/ETH
SDN/USDT,SDN/ETH
تعلیق واریز و برداشت ETN, PAX
گیتPUSH
BP, GNO
BACON, ATA,KABY
PUSH/USDT, PUSH/ETH
BP/USDT,BACON/USDT
GNO/USDT,GNO/ETH
ATA/USDT,ATA/ETH
KABY/USDT
هوبیPUSH,SXPPUSH/USDT,PUSH/BTCسواپ  SXP/USDT,YGG/USDT,TRIBE/USDT
WAXP/USDT,COTI/USDT در هوبی فیوچرز
اوکی‌اکساستخرهای نقدینگی
SUSHI-ETH,DAI-ETH,USDC-ETH
استیکینگ CRV,SNX
Crypto.comAVAX/BTC, SOL/USDC
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا