آموزشیترید و تحلیل تکنیکال

دارندگان BNB با راه اندازی بلاک چین بایننس چه اقداماتی باید انجام دهند؟+ ویدئو

تیم بایننس که یکی از فعال ترین پروژه های صنعت کریپتو محسوب می شود؛ بعد از چندین ماه کار کردن روی نسخه آزمایشی بلاکچین بایننس در نهایت اعلام کرد نسخه اصلی این بلاکچین قابل دسترسی است.

بعد از انتشار این خبر؛ شاهد رشد شدید قیمتی BNB بودیم و این توکن در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۵ درصد افزایش قیمت داشت. این توکن از ابتدای سال ۲۰۱۹ تا کنون با افزایش سرویس های مختلف بایننس؛ بیش از ۳۰۰ درصد افزایش داشته است.

اما نکته مهم در ارتباط با راه اندازی این بلاکچین، انتقال توکن های BNB به بلاکچین بایننس است. تیم پشتیبانی بایننس امروز طی پستی نحوه انتقال و زمانبندی این پروسه را اعلام کردند.

ویدئوی زیر توضیحات کاملی در ارتباط با دارندگان توکن BNB و اقداماتی که لازم است برای انتقال توکن های خود انجام دهند؛ داده است.

توکن BNB تا امروز روی بلاکچین اتریوم و با استاندارد ERC20 نوشته شده بود. کاربران میتوانند در صورت تمایل به انتقال توکن های خود به بلاکچین بایننس؛ توکن های خود را به صرافی بایننس واریز کنند. برای این اقدام تا ۳ اردیبهشت ساعت ۵:۳۰ صبح به وقت ایران زمان خواهند داشت. اما اگر تمایل دارند توکن خود را همچنان روی بستر اتریوم نگه دارند، میتوانند توکن را از صرافی خارج کنند و آنها را در یک کیف پول اتریوم که از استاندارد ERC20 پشتیبانی می کند (تقریبا تمام کیف پول ها این ویژگی را دارند) نگه دارند.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

6 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا