اخبار کوتاه

گردونه شانس صرافی بایننس با ۱.۸ میلیون دلار جایزه!

صرافی بایننس به مناسبت چهارمین سالگرد فعالیت خود کمپینی ترتیب داده است که در آن کاربران می‌توانند با چرخاندن گردونه شانس به جوایز نفیسی دست یابند. جزییات این کمپین در ادامه خبر و در قسمت اطلاعیه‌های صرافی بایننس توضیح داده شده است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات کمپین‌ها و مسابقات هیجان انگیز هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی بایننس

گردونه شانس صرافی بایننس با ۱،۸۰۰،۰۰۰ دلار جایزه!

گردونه شانس مسابقه ترید در صرافی بایننس
 • جزییات: صرافی بایننس به مناسبت چهارمین سالگرد فعالیت خود کمپینی با ۱،۸۰۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند. این کمپین تا تاریخ ۱۴ جولای (۲۳ تیر) ادامه خواهد داشت. جوایز این مسابقه به صورت توکن‌های CHR, CHZ, DATA, DEXE, FRONT, TRX به همراه ۱۰۵۰ توکن NFT بین کاربران توزیع خواهد شد. (همانند تصویر فوق).
 • برای شرکت در این کمپین به صفحه  Challenge وارد شوید یا از طریق بنری که در اپلیکیشن صرافی بایننس روی گوشی خود نصب دارید به این صفحه دسترسی پیدا کنید. روی دکمه‌های Do it در برابر هر تسک کلیک کنید. در مدت برگزاری کمپین باید تسک خواسته شده با موفقیت انجام شود. حتما باید قبل از شروع هر تسک دکمه Do it فعال شده باشد تا امتیازات شما بر آن اساس سنجیده شود. پس از هر تسک می‌بایست روی دکمه GO کلیک کنید تا گردونه جایزه شروع به چرخیدن کند. در تصویر بالا دکمه GO غیر فعال است که پس از تکمیل کار خواسته شده در زیر آن تعداد دفعات چرخاندن گردونه برای شما نشان داده خواهد شد.
 • این گردونه شروع به چرخیدن می‌کند و روی یک جعبه جایزه متوقف می‌شود.
 • برای آنکه یکبار شانس چرخاندن گردونه را به دست آورید از طریق همان صفحه معرفی شده در بالا این کمپین را درشبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
 • برای آنکه ۲ بار شانس چرخش گردونه را به دست بیاورید می‌بایست یکی از کارهای زیر را انجام دهید:
 • حجم معاملات در بازار اسپات CHR حداقل ۶۶۰۰ CHR باشد.
 • حجم معاملات در بازار اسپات CHZ حداقل ۴۰۰۰ CHZ باشد.
 • حجم معاملات در بازار اسپات DATA حداقل ۹۵۰۰ DATA باشد.
 • حجم معاملات در بازار اسپات DEXE حداقل ۲۰۰ DEXE باشد.
 • حجم معاملات در بازار اسپات FRONT حداقل ۱۶۰۰ FRONT باشد.
 • حجم معاملات در بازار اسپات TRX حداقل ۱۵۰۰۰ TRX باشد.
 • حجم معاملات در بازارهای USDⓈ-margined BNB حداقل ۱۰۰۰ BNB باشد.
 • حجم معاملات در بازارهای Coin-margined BNB حداقل ۱۰۰۰ BNB باشد.
 • بجز تسک  به اشتراک گذاری سایر تسک‌ها هر ۲۴ ساعت یکبار فعال خواهد شد. بنابراین کاربران می‌توانند هرروز شانس خود را آزمایش کنند.
 • توکن‌های جایزه به حساب اسپات کاربر واریز می‌شود. توکن‌های NFT جایزه یک روز بعد به حساب کاربر در بازار Binance NFT  واریز می‌شود.

مجموعه توکن‌های NFT متعلق به ۳ بازیکن فوتبال با نام مجموعه Return of Legends S1 در بازار Binance NFT در دسترس است.

 • جزییات: این مجموعه شامل کارت‌های بازی ۳ بازیکن فوتبال به نام‌های Michael Owen, Rivaldo, Gut,  است. هر کارت حاوی یکی از لحظات تاریخی بازیکنان است. این کارت‌ها از طریق Mystery Boxes در این بازار قابل خریداری هستند. در کل ۱۲۰۰۰ از این جعبه‌ها و ۳ مزایده وجود دارد. هر جعبه به صورت تصادفی ایجاد می‌شود و شامل یک توکن NFT کمیاب، حماسی یا قهرمانانه خواهد بود. علاوه بر این جعبه‌ها ۳ توکن قهرمانه NFT حاوی نام هر بازیکن وجود دارد که به مزایده گذاشته می‌شوند. به همراه این توکن‌ها پاداش‌هایی در زندگی واقعی نیز وجود دارد. برنده‌های این مزایده به همراه هر NFT کارت بازی، یک ویدیو از آن بازیکن دریافت می‌کنند که در آن به شرح لحظات حساس و تاریخی بازی‌های خود پرداخته است.

۵۰٪ تخفیف در سرویس وام‌دهی صرافی بایننس

 • جزییات: صرافی بایننس توکن‌های CAKE, DODO, MDX را به لیست وثیقه‌های مورد نیاز در سرویس Binance Loans اضافه کرده است و برنامه تخفیف ۵۰٪ برای توکن‌های DOT, FIL, UNI را برگزار می‌کند. در این برنامه کاربران می‌توانند تا تاریخ ۱۵ جولای (۲۴ تیر) از ۵۰٪ تخفیف در نرخ وام خود برای توکن‌های معرفی شده استفاده کنند. با این حساب نرخ بازپرداخت این توکن‌ها به ۰.۰۲۵٪ کاهش می‌یابد.

اطلاعیه صرافی‌های ایرانی

با توجه به مصوبه دولت مبنی تعطیلی بانک‌ها و شرکت‌های دولتی در روزهای پنجشنبه، سیکل پایا پنجشنبه‌ها مانند جمعه‌ها غیرفعال خواهد بود. به همین جهت صرافی‌های ایرانی مانند والکس، نوبیتکس، رمزینکس، اوکی اکسچنج، اکسیر، تبدیل در اطلاعیه‌های به کاربران خود اعلام کردند تسویه‌های ثبت شده در نخستین روز کاری هفته بعدی انجام خواهند شد.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافی بیتفینکس

صرافی بیتفینکس از واریز و برداشت USDT روی شبکه هرمز (Hermez) پشتیبانی می‌کند.

 • جزییات: کاربران این صرافی می‌توانند برای انتقال تتر از شبکه هرمز استفاده کنند. همچنین به ۱۰،۰۰۰ کاربری که زودتر از سایرین حداقل ۱۰۰USDT را با استفاده از این شبکه انتقال دهند ۱۰ توکن HEZ پاداش داده خواهد شد. کاربران برای شرکت در این برنامه باید تا سطح intermediate احراز هویت شده باشند.

اطلاعیه‌های صرافی‌های غیر متمرکز

صرافی غیر متمرکز سوشی سواپ نرخ پاداش استخر OHM-DAI را به دو برابر افزایش داده است.

صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ پروتکل Harmony را به لیست استخرهای خود اضافه کرده است. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن CAKE توکن ONE به دست بیاورند. همچنین فارم ONE-BNB در این صرافی راه‌اندازی شده است.

صرافی گیت

صرافی گیت مسابقه ترید توکن PERA را با ۴۰،۰۰۰PERA جایزه برگزار می‌کند.

 • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۲۴ تیر ادامه خواهد داشت. کاربران در این مدت باید حداقل ۸۰۰ واحد از این توکن را در حساب خود نگهداری کنند. به ۱۰۰ کاربر برتر بر اساس حجم معاملات آنها مجموعا ۳۴۰۰۰ توکن PERA جایزه اعطا می‌شود. همچنین بخشی از جوایز برای کاربران جدید این صرافی در نظر گرفته شده است که در بازارهای PERA حداقل یک معامله موفق انجام داده باشند.

صرافی گیت مسابقه ترید توکن ROOBEE را با ۸۷۰،۰۰۰ ROOBEE جایزه برگزار می‌کند.

 • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۲۴ تیر ادامه خواهد داشت. کاربرانی که در این مدت حداقل ۱۰۲،۹۳۰ توکن ROOBEE در حساب خود داشته باشند بر اساس حجم معاملات آنها رتبه بندی خواهند شد. به ۱۰۰ کاربر برتر در این مسابقه جایزه اهدا می‌شود.

کاربران صرافی گیت می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن‌های YLD و OCC به مدت ۷ روز در سرویس HOLD & EARN این صرافی تا سقف ۱۰۰٪ سود سالانه به دست آورند.

صرافی Crypto.com

کمپین بازپرداخت کارمزد در صرافی Crypto.com برگزار می‌شود.

 • جزییات: این برنامه تا تاریخ ۸ آگوست (۱۷ مرداد) ادامه خواهد داشت. این برنامه تنها برای کاربرانی است که حساب تایید شده Advanced داشته باشند. ۵۰ کاربر برتر بر اساس حجم معاملات آنها در بازارهای مشتقه این صرافی مشمول دریافت جایزه خواهند بود. در این کمپین کارمزد کاربران برتر بعد از پایان یافتن این دوره به صورت توکن CRO به حساب آنها بازگردانده می‌شود.

صرافی Crypto.com با قراردادی به ارزش ۱۷۵ میلیون دلار به نخستین پلتفرم معاملات رمز ارز حامی تجاری لباس‌های ورزشی بازیکنان یو اف‌سی (UFC) تبدیل شد. بر اساس بیانیه مطبوعاتی منتشر شده، از این پس تبلیغ کریپتو دات کام بر روی کیت‌ها و لباس‌های مبارزان مسابقات محبوب یو اف‌سی نقش خواهد بست و همچنین در بسیاری دیگر از زمینه‌های این رقابت‌ها، مانند سالن‌های برگزاری مسابقات، رختکن‌ها و پخش تلویزیونی و اینترنتی، لوگو این صرافی وجود خواهد داشت. گفتنی است رقابت‌های UFC مجموعا تا ۹۰۰ میلیون بیننده تلویزیونی و اینترنتی دارد.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده است:

صرافیرمرز ارز جدیدبازار آنی (Spot)سرویس وام‌دهیسایر سرویس‌هاتعلیق واریز و برداشت
بایننسرمزارزهای CAKE, DODO, MDX به عنوان وثیقه اضافه شد.RIF, VITE, ARPA و BEL در سرویس Binance Savings
کوکوینNEARNEAR/USDT
NEAR/BTC
سپرده‌گذاری ALPACA  در پلتفرم Pool-XONE
بیتفینکسVELO VELO/USDT
Crypto.comBONDقراردادهای آتی سه ماهه ETH
کوینکسINST 
IOTX 
INST/USDT
IOTX/USDT

IOTX/BTC
dydxFIL
ADA
گیتHODHOD/USDT
رمزینکسREVبازار ریالی
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمزارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی ها
منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا