اخبار بلاکچیناخبار بیت کویناطلاعیه صرافی

برنامه ویژه بایننس برای هاوینگ بیت کوین؛ جایزه ۱۲.۵ بیت کوین دریافت کنید!

با نصف شدن پاداش بلاک بیت کوین از ۱۲.۵ به ۶.۲۵ بیت کوین، بایننس برنامه دریافت جایزه با وظایف مختص به خود را برای تمام کاربران بایننس برگزار می‌کند تا با یکدیگر رقابت کنند. مجموع جوایز این برنامه نیز ۱۲.۵ بیت کوین است.

دوره این برنامه: از ساعت ۴:۰۰ بامداد ۱۱ می الی ۴:۰۰ بامداد ۱۸ می ۲۰۲۰ (۲۲ تا ۲۹ اردیبهشت)

وظایف این برنامه طی مدت برگزاری:

وظیفه ۱: خرید ارز دیجیتال به هر مقدار با استفاده از هر کدام از گزینه های ارز سنتی به ارز دیجیتال بایننس یا از طریق پلتفرم P2P

وظیفه ۲: معامله ۵۰۰ دلار یا بیشتر به صورت جفت ارزهای معاملات نقدی بیت کوین

وظیفه۳: معرفی یکی از دوستان و افتتاح حساب بایننس فیوچرز (Binance Futures پلتفرم قراردادهای آتی بایننس) توسط آنها

وظیفه ۴: انجام ۱۰۰۰ دلار یا بیشتر معاملات در قرارداد دائمی BTC/USDT بایننس فیوچرز طی دوره برگزاری برنامه.

جایزه ها

 • انجام ۲ مورد از ۴ مورد گفته شده، کاربران را در استخر جایزه ۲.۵ بیت کوینی قرار می‌دهد (انجام ۲ مورد از ۴ مورد، شانس دریافت جایزه ۲.۵ بیت کوین را به کاربران می‌دهد)
 • انجام ۳ مورد از ۴ مورد گفته شده، کاربران را در استخر جایزه ۴ بیت کوینی قرار می‌دهد.
 • انجام ۴ مورد از ۴ مورد گفته شده، کاربران را در استخر جایزه ۶ بیت کوینی قرار می‌دهد.

اگر تاکنون حساب با‌یننس ندارید می‌توانید هم اکنون ثبت نام کنید و از تخفیف ۱۰ درصدی کارمزد معاملات بهره مند شوید. تخفیف کارمزد معاملات مارجین و معاملات نقدی با‌یننس تا زمانی باقی خواهد ماند که برنامه ارجاع با‌یننس فعال باشد.

اگر تاکنون حساب با‌یننس فیوچرز افتتاح نکرده اید می‌توانید هم اکنون ثبت نام کنید از تخفیف ۱۰ درصدی کارمزد معاملات قراردادهای آتی بهره مند شوید. این تخفیف ۳۰ مهلت استفاده ۳۰ روزه خواهد داشت.

قوانین و مقررات

 • جفت ارزهای حاضر در این برنامه:

معاملات نقدی: تمام جفت ارزهای بیت کوین به غیر از BTC/BUSD

قراردادهای آتی: قرارداد دائمی BTC/USDT

 • یک معامله معتبر در با‌یننس فیوچرز شامل افتتاح یا بستن وضعیت معاملاتی در قرارداد دائمی BTC/USDT است.
 • این حق برای با‌یننس محفوظ است تا صحت و اعتبار معاملاتی که به عنوان معاملات شستشو (wash trade) یا معاملات از جانب حساب های غیرقانونی، انجام معاملات با خود یا هرگونه رفتار نشان دهنده دستکاری بازار را رد کند و مورد موافقت قرار ندهد.
 • این حق برای با‌یننس محفوظ است تا هرگونه فعالیت یا قوانین را به صلاح دید خود لغو کند یا تغییر دهد.
 • این حق برای با‌یننس محفوظ است تا انجام وظایف مورد نظر برای هر کاربر را خود بایننس تشخیص دهد. هر کاربری با قصد و هدف خرابکارانه در هر کدام از وظایف تشخیص داده شود از این برنامه به طور کل اخراج خواهد شد.
 • جایزه ها طی ۲ هفته پس از اتمام این برنامه به شرکت کنندگان واجد شرایط توزیع خواهد شد. کاربران خواهند توانست رسید دریافت جایزه را از طریق صفحه “تاریخچه توزیع” (Distribution History) در صفحه کیف پول تایید کنند.

هشدارها

 • سرمایه گذاری در ارز دیجیتال امری پرریسک است. بایننس مسئول هیچگونه ضررهای مستقیم، غیرمستقیم یا معلول ناشی از این رقابت معاملاتی نمی‌باشد. لطفاً سرمایه گذاری خود را با احتیاط انجام دهید.
 • معاملات قراردادهای آتی یک اقدام پرریسک است و احتمال سود یا ضرر چشمگیر را به همراه دارد. لطفاً آگاه باشید که در صورت نوسان شدید قیمت، احتمال این موضوع وجود دارد که موجودی مارجین در کیف پول قراردادهای آتی شما نقد شود.

منبع
binance

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا