اخبار آلتکویناخبار بلاکچیناخبار عمومیاطلاعیه صرافی

صرافی بایننس از تراکنش‌های میمبل ویمبل لایت کوین پشتیبانی نمی‌کند

پروژه لایت‌کوین به‌روز رسانی میمبل ویمبل را به تازگی پیاده‌سازی کردده است. این پروتکل از تراکنش‌های محرمانه استفاده می‌کند. این قابلیت به فرستنده تراکنش‌ها اجازه می‌دهد تا با استفاده از عامل‌هایی تعداد کوین‌های ارسالی را رمزنگاری کنند. این قابلیت به شدت روی بهبود حریم خصوصی و مقیاس پذیری شبکه تاثیر می‌گذارد. اما اوضاع بر وفق مراد لایت کوین نیست و پس از حذف لایت کوین از صرافی‌های بزرگ کره جنوبی مانند آپ بیت، حالا نوبت به بایننس رسیده است تا با به روز رسانی جدید لایت کوین مخالفت خود را اعلام کند.

صرافی بایننس روز دوشنبه ۲۳ خرداد اعلام کرد:

بایننس از واریز و برداشت لایت کوین (LTC) که از عملکرد میمبل ویمبل استفاده می‌کند، پشتیبانی نمی‌کند؛ این قابلیت امکان ارسال تراکنش‌های محرمانه بدون افشای اطلاعات تراکنش را فراهم می‌آورد.

هرگونه واریز رمزارز LTC که از طریق تابع MWEB به بایننس انجام می‌شود دریافت یا برگردانده نمی‌شود؛ زیرا ما نمی‌توانیم آدرس فرستنده را تایید کنیم و در نتیجه وجوه ارسالی از بین می‌روند. برای اطمینان از امنیت وجوه خود، لطفا لایت کوین را از طریق تابع میمبل ویمبل به بایننس واریز نکنید.

منبع
صرافی بایننس

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا