اخبار خارجی

آخرین وضعیت بازار کریپتو؛ کاهش قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال

قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال در حال حاضر با کاهش مواجه شده است به طوری که بیتکوین ارز دیجیتال برتر با کاهش ۳.۹۰ درصدی در حال حاضر با قیمت ۸,۱۵۴ دلار معامله می شود. ظاهرا کاهش قیمت بیت کوین ادامه دارد و در صورتی که این ارز دیجیتال سطوح مقاومت خود را بشکند با کاهش های بیشتری روبرو می شود.

قیمت بیت کوین

سایر ارزهای دیجیتال نیز تعریف چندانی ندارند و با کاهش قیمت بیتکوین آنها نیز کاهش یافته اند. اتریوم دومین ارز دیجیتال برتر از لحاظ ارزش بازار نیز با کاهش ۳.۸۲ درصد حدود ۱۷۶ دلار معامله می شود.

XRP کوین شرکت ریپل و سومین ارز دیجیتال برتر از لحاظ ارزش بازار، نیز با کاهش حدود ۴.۱۲ درصدی حدود ۰.۲۴ دلار معامله می شود.

در میان ۱۰ ارز دیجیتال برتر استلار و بیتکوین SV و بیتکوین کش با بیشترین کاهش یعنی بیش از ۷ درصد روبرو شده اند. بیتکوین کش که به تازگی هاردفورک خود را انجام داد و هاردفورک آن با مشکلاتی مواجه بود نیز کاهش قیمت ۷.۲۸ دلاری را پیش رو دارد. در حال حاضر قیمت بیتکوین کش ۲۴۵ دلار است.

سلطه بیت کوین در سه ماه اخیر از ۷۱ درصد در بازار به ۶۵ درصد رسیده است و بسیاری از تحلیلگران معتقدند که اگر به دنبال ظهور فصل آلتکوین و افزایش قیمت سایر ارزهای دیجیتال هستیم باید سلطه بیت کوین کمتر از ۷۰ درصد باشد. البته این عامل تنها نمی تواند باعث افزایش قیمت شود اما سلطه بیت کوین در بازار در واقع نشان می دهد که چه میزان سرمایه در بازار بر روی بیت کوین وجود دارد. اگر این سرمایه ها به سمت آلتکوین ها روانه شود فصل آلتکوین ها نیز آغاز می شود.

قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را از صفحه قیمت میهن بلاکچین دنبال کنید

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

6 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا