اخبار بلاکچیناخبار بیت کوین

با بازی Bitcoin Bounty Hunt به صورت رایگان بیت کوین جمع کنید!

دونرلب (Donnerlab)، پلتفرم بازی آنلاین که اپلیکیشن و بازی های لایتنینگ می سازد به بازیبازها اجازه می دهد تا بیت کوین و Satoshi cubes یا مکعب های ساتوشی جمع کنند.

به بازیکنان دیگر تیراندازی کنید و ساتوشی جمع کنید

Donnerlab طی یک توییت در تاریخ ۱۹ نوامبر عرضه آخرین پروژه خود را اعلام کرد. نام این بازی Bitcoin Bounty Hunt یا شکار بیت کوین است. این بازی به سبک تیراندازی اول شخص (FPS) چندنفره می باشد. شبکه لایتنینگ یک پروتکل پرداخت است که ریزپرداخت ها را در این بازی میان نودها و بازیبازها امکان پذیر می کند.

دونرلب (Donnerlab) توسط نیک کنستانیتن ۲۵ ساله پس از روز Lightning Hackday در مونیخ آلمان بنیانگذاری شد تا بزرگترین ارز دیجیتال دنیا را به مردم معرفی کند. این بازی  FPS دارای یک کیف پول نوترینو یکپارچه است که در آن بازیبازها می توانند کوین های خود را به روشی غیرمتصدیانه ذخیره کنند و یک فضای تبلیغاتی برای حراج های Hodl یا Hodl-auctions و همچنین امکان کشتن دیگر بازیکنان برای جمع آوری جایزه را خواهند داشت.

پذیرش بیت کوین از طریق بازی ها

در ماه اکتبر، استارت آپ بازی های رایانه ای مبتنی بر بیت کوین به اسم ساتوشیز گیمز (Satoshis Games)، توسعه بازی رایانه ای همانند فورتنایت را اعلام کرد که دارای ریزپرداخت های شبکه لایتنینگ به اسم لایت‌نایت (Lightnite) می‌باشد که طی آن، تعاملات بین بازیبازها باعث فعال شدن پاداش یا جریمه پولی برای کاربر می‌شود. ساتوشیز گیمز در این خصوص گفت:

به عبارت ساده تر، بازیبازها با تیراندازی به سایر بازیبازها بیت کوین به دست می‌آورند و با تیر خوردن بیت کوین از دست می‌دهند.

هنگامی که بازیباز به بازیباز دیگری صدمه وارد می‌کند، صدمه می‌بیند یا آیتمی با ارزش بیت کوین برمی‌دارد، بازی به طور همزمان به روزرسانی می‌شود و به بازیبازها امکان می‌دهد تا به طور آنی موجودی خود را از طریق شبکه لایتنینگ برداشت کند.

شبکه لایتنینگ باعث افزایش قیمت بیتکوین تا ۲۵۰,۰۰۰ دلار می شود

تیم دراپر سرمایه گذار حامی بیت کوین در ماه وامبر اعلام کرد که نوآوری هایی نظیر شبکه لایتنینگ باعث افزایش قیمت بیت کوین می شوند. تیم دارپر معتقد است که بیت کوین تا سال ۲۰۲۲ یا 2023 به قیمت ۲۵۰,۰۰۰ دلار می رسد و این امر به دلیل پردازنده های پرداختی بیت کوین که واقعا قصد باز کردن موانع و از بین بردن سد راه ها را دارند می باشد. وی در خصوص پیش بینی خود توضیح داد:

به دلیل وجود شبکه لایتنینگ، OpenNode و شاید سایر برنامه هایی که به ما امکان می‌دهند تا بیت کوین را به طور راحت و سریع خرج کنیم. بنابراین بیت کوین صرفا دیگر یک ذخیره ارزش نمی‌باشد بلکه در ریزپرداخت ها، خرده فروشی ها و همه جا نیز می‌توان از آن استفاده کرد.

منبع
cointelegraph

زهرا فرامرزی

علاقه‌ام به نویسندگی باعث شد وارد حوزه تولید محتوا بشم. تو سال ۲۰۱۷ با بیت کوین آشنا شدم و حریم خصوصی و غیرمتمرکز بودن بیت کوین، علاقه من رو به این کریپتوکارنسی بیشتر کرد. دوست دارم دوره‌ای رو ببینم که سازمان‌های متمرکز دیگه کنترلی روی زندگی ما نداشته باشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
4 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا