اخبار خارجی

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین (۱۵ اسفند ۱۳۹۷)

به نظر می‌رسد که بیت کوین آماده ادامه دادن روند قبلی خود است زیرا شرایط روند صعودی فراهم شده و سطح مقاومتی پیشین تبدیل به سطح حمایتی شده است. با در نظر گرفتن این موضوع، قیمت بیت کوین می‌تواند به اهداف صعودی برسد که توسط ابزار گسترش فیبوناچی مشخص شده است.

اولین هدف در سطح گسترش فیبوناچی ۳۸.۲ درصد بر روی ۴۱۱۰.۲ دلار و سپس در سطح ۵۰ درصد قیمت ۴,۲۱۵ دلار است. نوسان قیمت باعث می‌شود که سطح گسترش فیبوناچی ۶۱.۸ درصد قیمت ۴,۳۲۱ دلار را نشان دهد. روند صعودی قویتر می‌تواند بیت کوین را به سطح گسترش ۷۸.۶ درصد و قیمت ۴۴۷۱.۲ دلار  یا سطح گسترش ۱۰۰ درصد و قیمت ۴۶۶۲.۳ دلار برساند.

اندیکاتور میانگین متحرک ساده ۱۰۰ بالاتر از میانگین متحرک ساده ۲۰۰ بلند مدت است تا نشان دهد روند سطح مقاومتی صعودی و‌ رو به رشد است. به عبارت دیگر، احتمال بیشتری وجود دارد که این افزایش باقی بماند تا اینکه معکوس شود. مجددا شکاف و اختلاف بین میانگین نوسان قیمت کمتر می‌شود تا نشان دهد که نوسان صعودی در حال رنگ باختن است. در عین حال، قیمت بالاتر از اندیکاتور میانگین متحرک ساده ۱۰۰ است.

به نظر می‌رسد که شاخص قدرت نسبی RSI پس از مدت کمی ماندن در محدوده خرید بیش از حد، به سمت پایین حرکت می‌کند. این حرکت می‌تواند فروشندگان را به بازگشت تشویق کند و قیمت بیت کوین را به ۳,۴۰۰ دلار یا حتی کمتر بکشاند. استوکاستیک همچنان رو به بالا است اما در حال تجربه کردن محدوده خرید بیش از حد است تا باعث ایجاد سرخوردگی و خستگی بین خریداران شود.

نمودار تحلیل بیت کوین

بیت کوین تلاش کرد تا روند صعودی را در ماه فوریه حفظ کند که با بهبود نگرش معامله کنندگان و تحقق پیش بینی ها، تا حدودی به آن دست یافت. با این حال، عوامل بسیاری وجود دارد که باید به آن توجه کرد، مخصوصا عرضه پلتفرم سازمانی فیدلیتی که بسیار انتظار می‌رود بانک ها و سرمایه های زیادی را وارد این حوزه کند. چندین تحلیلگر هنوز بر این باورند که قیمت ها به پایین ترین حد خود رسیده اند و این موضوع به اعضای این حوزه کمک می‌کند تا در خصوص نگرش بلند مدت خوش بین باشند. معامله کنندگان قبل از انجام معاملات منتظر توسعه های مستحکم و مطمئنی هستند.

جهت اطلاع از قیمت ارزهای دیجیتال می توانید به صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال میهن بلاکچین مراجعه کنید.

منبع
ethereumworldnews

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا