اخبار خارجی

قیمت بیت کوین در کانال ۸۰۰۰ دلار؛ تحلیلگران چه نظری دارند؟

قیمت بیت کوین بر روی کانال ۸۰۰۰ دلار باقی مانده است و با قیمت ۸۱۲۵ دلار معامله می شود و بازار ارزهای دیجیتال و بازارهای سنتی با قوی سیاه ناشی از شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان مواجه اند.

در عین حال، به نظر می‌رسد این نکته که بیت کوین گپ CME را پر کرده است، معامله کنندگان را امیدوار می‌کند که قیمت بیت کوین در کوتاه مدت به روند صعودی خود ادامه دهد.

هیچ شکاف دیگری پایینتر از قیمت کنونی وجود ندارد

یکی از معامله کنندگان به اسم کارل اریک مارتین (Carl Eric Martin) معروف به The Moon Carl در توییتر نوشته است که بیت کوین شکاف CME در قسمت ۷۶۸۵ دلار را پر کرده است. این معامله کننده در ادامه گفته است بازار می‌تواند شاهد روند صعودی بیت کوین باشد و این ارز دیجیتال می‌تواند خود را به عنوان دارایی امن نشان دهد.

قیمت احتمالی ۸۲۰۰ الی ۸۵۰۰ دلار

مایکل ون دوپوپ (Michael van de Poppe) معروف به Crypto Michael معتقد است که بیت کوین می‌تواند در راستای قیمت ۸۲۰۰ دلار یا حتی ۸۵۰۰ دلار حرکت کند. هرچند این تحلیلگر توییت کرده است که بیت کوین باید به سطح حمایتی مهم ۷۳۰۰ الی ۷۶۰۰ دلار برسد.

یکی از معامله کنندگان به اسم George با این نظر موافق بوده و گفته است که بیت کوین می‌تواند به سمت قیمت ۸۰۰۰ دلار حرکت کند.

روند نزولی

یکی دیگر از معامله کنندگان به اسم SinkTrader به جامعه بازار جهانی، رکود همراه با شیوع ویروس کرونا به عنوان عامل اصلی را یادآوری کرده است. وی معتقد است نهنگ های ارزهای دیجیتال در حال کاهش قیمت بیت کوین به ۶۰۰۰ دلار هستند تا قبل از شروع روند صعودی بعدی به خرید در کف قیمت بپردازند.

هم چنین معامله کننده FeraSY1 معتقد است این عوامل، نظرات محبوبی در بین تحلیلگران حاضر در توییتر است. در واقعیت این اولین بار است که بازار جهانی با فروش عمده مواجه شده است، بنابراین هیچکس نمی‌تواند آینده بیت کوین را پیش بینی کند.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا