اخبار خارجی

بیت کوین در سال ۲۰۲۰ سود ۱۰۰ درصدی به سرمایه گذاران می دهد!

بیت کوین می‌تواند در سال ۲۰۲۰ به سرمایه گذاران، سود ۱۰۰ درصدی ارائه دهد و شاید تا هاوینگ ماه می با افزایش قیمت چشمگیری مواجه شود.

شرکت تحقیقاتی Fundstrat Global Advisor در چشم‌انداز مرتبط با ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۰ گفت که این شرکت معتقد است هاوینگ هنوز بر قیمت بیت کوین تاثیر نگذاشته است.

پیش بینی فاندسترت از افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت بیت کوین

گزارش مورد نظر در حال حاضر فقط در دسترس مشتریان فاندسترت است، اما یافته های مهم آن توسط تام لی موسس این شرکت در تاریخ ۱۰ ژانویه در توییتر منتشر شده است.

خلاصه ای از توییت تام لی به این شرح است:

در سال ۲۰۲۰ ما شاهد چندین همگرایی مثبت خواهیم بود که کاربرد و هم چنین مدل اقتصادی ارزهای دیجیتال و بیت کوین را بهبود می‌بخشد. بنابراین ما معتقدیم سود بیت کوین و ارزهای دیجیتال باید بیشتر از سال ۲۰۱۹ باشد.

فاندسترت در ادامه افزود:

 به احتمال بسیار زیاد بیت کوین در سال ۲۰۲۰ با افزایش قیمت بیش از ۱۰۰ درصدی همراه خواهد بود.

عواملی که تام لی و سایر افراد بیان کرده اند، علاوه بر هاوینگ بیت کوین بر تنش های ژئوپولیتیکی و انتخابات ریاست جمهوری آتی آمریکا نیز معطوف است.

فاندسترت نظرات خود را بر اساس رویدادهای سال گذشته بیان و خاطر نشان کرده است قیمت بیت کوین در میان تنش های پیرامون ارز دیجیتال لیبرا و اظهارنظرات منفی در خصوص بیت کوین توسط دونالد ترامپ به بالاترین میزان خود خواهد رسید.

محرک صعودی یا رویدادی بی تاثیر؟

طبق گزارش کوین تلگراف، عوامل ژئوپولیتیکی می‌تواند شرایط را برای روند صعودی قیمت بیت کوین در سال جاری ایجاد کند.

در خصوص تاثیر هاوینگ، صاحب نظران با یکدیگر آنچنان موافق نیستند. جیسون ویلیامز (Jason Williams) موسس صندوق ارز دیجیتال Morgan Creek Digital ماه گذشته گفت ماه می ثابت خواهد شد که هاوینگ یک رویداد بی تاثیر برای بیت کوین است.

به نظر می‌رسد که نظر ویلیامز با همکار خود آنتونی پامپلیانو متفاوت باشد. پامپلیانو ماه گذشته مدعی شد که هاوینگ حتی با قیمت ۸۷۵۰ دلار نیز می‌تواند بر قیمت بیت کوین تاثیرگذار باشد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا