اخبار آلتکویناخبار بلاکچیناخبار عمومی

۲۴ ساعت تا هاوینگ بیت کوین کش (BCH) بدون هیچ تاثیری روی قیمت این ارز دیجیتال!

تا کمتر از ۲۴ ساعت آینده، رویداد هاوینگ بیت کوین کش اتفاق خواهد افتاد. این رویداد می‌تواند پیش زمینه ای برای هاوینگ به شدت مورد انتظار برادر بزرگ خود، بیت کوین، در یک ماه آینده باشد.

طبق شمارشگر BCH block half، بیت کوین کش در روز چهارشنبه ۸ آوریل دستخوش هاوینگ خواهد شد. پاداش بلاک بیت کوین کش نیز همانند بیت کوین از ۱۲.۵ به ۶.۲۵ بیت کوین کش کاهش خواهد یافت و تورم آن از ۳.۶۴ به ۱.۸ درصد کاهش می‌یابد.

هاوینگ بیت کوین کش

این شمارشگر هم چنین نشان داده است که در حال حاضر ۱۸.۳۷ میلیون کوین در گردش وجود دارد که ۸۷.۴۹ درصد کل موجودی بیت کوین کش می‌باشد. هاوینگ معمولا یک رویداد صعودی است، اما شیوع ویروس کرونا هاوینگ آتی را تحت تاثیر قرار داده است، به طوری که قیمت بیت کوین کش هم چنان در محدوده ۲۵۰ دلار قرار دارد. البته این ارز در زمان انتشار این خبر افزایش ۷ درصدی داشته است که به نظر میرسد دلیل؛ افزایش قیمت در کل بازار باشد نه هاوینگ آن.

از زمان اوج قیمت بیت کوین کش در سال ۲۰۲۰ که اندکی کمتر از ۵۰۰ دلار بود، این ارز دیجیتال با کاهش تقریبا ۵۰ درصدی مواجه شده و نتوانسته است همانند بیت کوین بازیابی شود. گزارش های مختلفی از این موضوع وجود دارد که Bitcoin.com کارکنان خود را تعدیل کرده است و در حال حاضر فقط با تیم اصلی خود به فعالیت ادامه می‌دهد. در این خصوص WhalePanda توییت کرده است:

دوران سختی برای راجر ور، مدیرعامل بیت کوین کش است. راجر ور گفته بود که به دنبال رویکرد مناسبی هستند اما طبق گزارش ها نصف کارکنان Bitcoin.com اخراج شده‌اند. بیایید امیدوار باشیم که راجر ور به زودی مجبور به فروش دامنه بیت کوین شود.

از لحاظ معیارهای درون زنجیره ای، هش ریت بیت کوین کش هم‌چنان به شدت کم است. این موضوع نشان می‌دهد که ماینرها در حال خروج از این شبکه و انتقال به شبکه بیت کوین هستند. هش ریت کنونی بیت کوین کش ۳.۲۷۵ اگزاهش در ثانیه است که ۳۴ درصد کمتر از اوج هش ریت این شبکه در سال ۲۰۲۰ و ۵۸ درصد کمتر از بالاترین میزان خود است. با توجه به تمام این اطلاعات، به نظر می‌رسد که بیت کوین کش به چیزی بیشتر از هاوینگ نیاز دارد تا بتواند به حضور خود در عرصه ارزهای دیجیتال ادامه دهد.

منبع
micky

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا