اخبار آلتکویناخبار عمومی

قیمت بیت کوین کش ۱۰۰,۰۰۰ درصد افزایش می یابد!

راجر ور در فیسبوک اعلام کرد که وی به منظور گسترش پذیرش چهارمین ارز دیجیتال برتر از لحاظ ارزش بازار به اهدای بیت کوین کش می‌پردازد.

آیا قیمت بیت کوین کش ۱۰۰,۰۰۰ درصد افزایش خواهد یافت؟

در تاریخ ۴ نوامبر، راجر ور حامی و طرفدار بیت کوین کش و مدیرعامل سابق Bitcoin.com گفت که وی ۵ دلار به صورت بیت کوین کش به تمام دوستان فیسبوکی خود اهدا خواهد کرد که همین ۵ دلار روزی با افزایش ۹۹,۹۰۰ درصدی به ۵۰۰۰ دلار تبدیل خواهد شد.

راجر ور به کسانی که تاکنون به مجموعه دوستان فیسبوکی وی نپیوسته اند نیز یک دلار به صورت بیت کوین کش اهدا می‌کند که روزی ارزش آن به هزار دلار خواهد رسید. ور از افراد علاقه مند درخواست کرد که آدرس بیت کوین کش خود را در زیر پست فیسبوک وی کامنت کنند.

راجر ور که اخیرا گفته بود وی از زمانی که قیمت بیت کوین کمتر از یک دلار بود در این عرصه حضور داشت، توجهات زیادی را به سمت این برنامه اهدا جلب کرده است، زیرا وی مدعی است که بیت کوین کش به راحتی می‌تواند افزایش قیمت بسیار بزرگ ۱۰۰,۰۰۰ درصدی را شاهد باشد. در حال حاضر پست راجر ور در فیسبوک بیش از ۹۰۰ کامنت داشته است که اکثر آنها شامل آدرس کیف پول کاربران می‌باشند.

با قیمت فعلی بیت کوین کش که ۲۹۰.۸۸ دلار می‌باشد، اگر راجر ور در مورد این افزایش قیمت درست بگوید، قیمت بیت کوین کش باید تا ۲۹۰,۸۸۰ دلار افزایش یابد. راجر ور تاریخ دقیق و دلیل مشخصی را برای پیش بینی خود از این افزایش قیمت نجومی عنوان نکرده است.

ور جایگاه خود به عنوان مدیرعامل Bitcoin.com را ترک خواهد کرد

در ماه آگوست، Bitcoin.com پس از ترک راجر ور از سمت مدیرعامل، استفان راست (Stefan Rust) را در این جایگاه منصوب کرد. راست (Rust) بیان کرد که به توسعه محصولات و خدمات جدید این شرکت که باعث بهبود و ارتقای پول الکترونیکی همتا به همتا می‌شوند ادامه خواهد داد. راست (Rust) در خصوص انتصاب خود گفت:

من در خصوص انتخاب برای پست مدیرعامل و کار کردن کنار راجر ور بسیار هیجان زده ام. اکنون ما با کمک یکدیگر می‌توانیم باعث پیشرفت بسیار زیاد تیم عالی و برند بسیار خوب Bitcoin.com شویم. ما در خصوص این موضوع که پول الکترونیکی همتا به همتا برای تمام افراد کارآمد باشد نقش مهمی ایفا می‌کنیم، زیرا جامعه در حال تغییرات بسیار بزرگ و مهمی می‌باشد. مسیر هیجان انگیزی پیش روی ما قرار دارد، آن را از دست ندهید.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا