متوسط مقالات عمومی

دبیت کارت بیت کوین چیست؟ بهترین کارت‌های اعتباری ارز دیجیتال برای پرداخت مالی

بسیاری از ارائه دهندگان خدمات کریپتو، دبیت کارت بیت کوین (Bitcoin Debit Card) و سایر ارزهای دیجیتال (دبیت کارت کریپتو) را برای انجام پرداخت‌های مالی با استفاده از رمز ارزها در دنیای واقعی توزیع می‌کنند. برای انتخاب بهترین دبیت کارت بیت کوین (کارت فیزیکی یا مجازی) برای شما، در این مقاله به ۱۷ تا از بهترین دبیت کارت‌های کریپتو اشاره کرده‌ایم.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

با رشد فناوری بلاک چین و افزایش آگاهی درباره ارزهای دیجیتال، کاربردهای جدیدی از این دارایی‌ها در حال ورود به بازار است و کارآمدی سیستم‌های قدیمی مالی را بهبود می‌بخشد. با وجود کاربردهای بسیار زیادی که بیت کوین دارد، کاربرد اصلی این ارز دیجیتال به عنوان یک ابزار انتقال ارزش هم‌چنان یکی از کاربردهای بنیادین و اصلی فناوری بلاک چین است. هرچند بیت کوین بهترین دارایی برای استفاده به عنوان ابزار پرداخت نیست، اما ارائه‌دهندگان سرویس مختلفی وجود دارند که فرایند انجام تراکنش‌ها در ارزهای دیجیتال دیگر را تسهیل می‌سازند.

دبیت کارت بیت کوین چیست؟

انواع کارت های اعتباری چه شباهت‌ها و تفاوت‌هایی دارند؟

در حال حاضر، پذیرفته‌شده‌ترین روش استفاده از ارزهای دیجیتال برای پرداخت‌های مستقیم در زندگی روزمره، استفاده از کارت‌های اعتباری ارز دیجیتال است. این کارت‌های اعتباری به کاربران امکان می‌دهد تا ارزهای دیجیتال خود را به دلار تبدیل کنند. نحوه عملکرد این نوع کارت‌های اعتباری اساسا مشابه با کارت‌های اعتباری رایج (عابربانک‌ها) است.

تعداد بسیار محدودی از انواع دبیت کارت بیت کوین (یا همان کارت‌های پیش پرداخت اعتباری بیت کوین) در بازار موجود هستند و همین امر موجب سخت شدن فرایند انتخاب امن‌ترین کارت برای استفاده می‌شود. در ابتدا ممکن است روال انتخاب این کارت‌ها برای شما سخت باشد؛ زیرا کارمزد یا فی این کارت‌ها بسیار متفاوت بوده و قوانین و شرایط تنظیمات سختی را به همراه دارند.

بیایید در این مقاله در مورد ۱۷ دبیت کارت بیت کوین که توسط بیت کوین و آلتکوین پشتیبانی می‌شوند را مورد بحث قرار دهیم. امروزه کاربران می‌توانند همانند سایر دبیت کارت‌های بانکی، با استفاده از بیت کوین هر چیزی که می‌خواهند را از دنیای دیجیتال خریداری کنند.

خرید با استفاده از دبیت کارت بیت کوین

دبیت کارت بیت کوین ارز دیجیتال

هر زمانی که یکی از دارندگان کارت‌های اعتباری مختلف در یکی از فروشگاه‌ها پرداختی را به انجام می‌رساند، صاحب آن کسب و کار به وجه نقد رایج خود مبلغ پرداختی را توسط این دبیت کارت بیت کوین دریافت می‌کند و هزینه‌ها نیز از موجودی بیت کوین شخص کسر می‌شود و این در حقیقت کارمزد تبدیل بیت کوین به ارزهای فیات یا همان ارزهای سنتی است.

بهترین کارت‌های اعتباری ارز دیجیتال

در این مقاله ما درکنار دبیت کارت بیت کوین، لیستی از دبیت کارت‌های اتریوم و بیتکوین کش را نیز برای شما آماده کرده‌ایم.

۱. دبیت کارت کریپتو تراسترا (Trastra)

دبیت کارت بیت کوین ارز دیجیتال

ویزا کارت تراسترا نامی معتبر در بخش دبیت کارت‌های مبتنی بر رمز ارزها است که ارزهای دیجیتال برجسته‌ای مثل بیت کوین، بیتکوین کش، اتریوم، لایت کوین و ریپل را پوشش می‌دهد. دبیت کارت ارز دیجیتال تراسترا به کاربران ارز دیجیتال در ناحیه اقتصادی اروپا اجازه می‌دهد تا بتوانند ارزهای دیجیتال خود را بدون پرداخت فی به یورو تبدیل کنند. این کارت به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید پرداخت‌هایی را از سایر کاربران کریپتو در کیف پول خود بپذیرید و هزینه خدمات آنلاین و آفلاین را نیز با استفاده از ارزهای دیجیتال پرداخت کنید.

این کارت دارای محدودیت خرج روزانه ۸۰۰۰ یورو است. به این صورت که شما می‌توانید روزانه تا ۷۷۰۰ یورو از کارت خرج کنید و تا ۳۰۰ یورو توسط دستگاه خودپرداز یا همان ATM از کارت برداشت کنید. این کارت خدمات بسیاری مثل برداشت وجه، تغییر پین یا رمز خودپرداز، انتقالات کارت به کارت و استعلام مانده حساب را با کمترین هزینه تحت عنوان فی نسبت به سایر ارائه کنندگان این خدمات، به شما ارائه می‌کند. تمامی این خصوصیت‌ها موجب تبدیل شدن ویزا / دبیت کارت بیت کوین تراسترا به قابل اعتمادترین همراه برای تمام نیازهای کریپتویی شما می‌شود.

۲. دبیت کارت بیت کوین وایرکس (Wirex)

دبیت کارت بیت کوین وایرکس (Wirex)

بین تمامی کارت‌هایی که در سراسر دنیا معروف شده‌اند، وایرکس کارت کاملا شناخته شده و مورد اعتماد تمامی افراد است. مشتریان این کارت به صورت مجازی ویزای رایگان دریافت می‌کنند و همه این افراد نگاه خاصی به این کارت دارند از نظر آنها این کارت بسیار جالب توجه به نظر می‌رسد.

این کارتی است که افراد می‌توانند آن را به صورت دیجیتال و یا به صورت فیزیکی و سنتی دریافت کنند. این کارت در حقیقت حالت ارزان یک معامله را برای ما به نمایش می‌گذارد. برای صدور آنی این کارت اصلا نیاز نیست که شما اسناد مختلف را ارسال کنید و یا چیزی را به تایید سازمانی برسانید. افراد در روال کاری دریافت این کارت تنها نیاز دارند تا خود را رجیستر و یا به نوعی ثبت نام کنند و کل این روند یک فرایند بدون استرس و یا در اصطلاح بدون خرد شدن اعصاب است. این کارت در سراسر دنیا مورد قبول بوده و معاملاتی که با آن انجام می‌شوند بدون فی هستند.

۳. دبیت کارت ارز دیجیتال نکسو (Nexo)

دبیت کارت ارز دیجیتال نکسو (Nexo)

نکسو در حقیقت یک شرکت نوپا یا استارت آپ مبتنی بر توکن XRP است که به تازگی سیستم دبیت کارت خود را راه اندازی کرده است و این کارت به کاربران خود اجازه می‌دهد تا بتوانند با استفاده از ارز دیجیتال خود و بدون این که واقعا آنها را خرج کنند خرید انجام دهند.

این کارت توسط مستر کارت حمایت می‌شود و به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند با گرو گذاشتن توکن‌ها به عنوان وثیقه در لحظه وام کریپتو دریافت کنند. این یک ایده کاملا جدید به حساب می‌آید؛ برخلاف عملکرد سایر کارت‌های کریپتو موجود که ارز دیجیتال را به ارز فیات در لحظه تبدیل می‌کنند تا پرداخت‌ها به انجام برسند.

۴. دبیت کارت بیت کوین کوین بیس (CoinBase)

دبیت کارت بیت کوین کوین بیس (CoinBase)

Coinbase اخیرا دبیت کارت ارز دیجیتال خود را معرفی کرد که به صورت مستقیم به موجودی ارز دیجیتال شما در کیف پول‌های کوین بیس متصل است. شما می‌توانید دبیت کارت کوین بیس را از طریق برنامه مجزایی که برای کارت کوین بیس طراحی شده و بر روی iOS و اندروید موجود است، مدیریت کنید و مورد استفاده قرار دهید. درست مثل هر یک از دبیت کارت‌های ویزای دیگر، توسط کارت‌های کوین بیس شما می‌توانید از خودپردازهای سراسر جهان پول نقد برداشت کنید و یا در هر جایی خرید کنید.

 • کوین بیس برای انجام هر معامله هزینه‌ای معادل ۲.۴۹ درصد برای هر تراکنش دریافت می‌کند.
 • این کارت بدون هزینه نگهداری و بدون هزینه اضافه برای برداشت‌های شما از خودپرداز است.
 • کابران می‌توانند کمتر ۲۰۰ پوند در ماه از این کارت برداشت کنند.

۵. دبیت کارت کریپتو یوکویید (UQUID)

دبیت کارت کریپتو یوکویید (UQUID)

یوکویید به شما اجازه می‌دهد تا پرداخت‌های ارز دیجیتال خود را با استفاده از بیت کوین و بیش از ۸۰ آلتکوین دیگر شامل اتریوم، مونرو، دش، ریپل، لایت کوین و غیره به انجام برسانید. کیف پول و دبیت کارت یوکویید ۳ عدد از ارزهای فیات را نیز مورد حمایت خود پوشش داده است که شامل دلار آمریکا، یورو و پوند انگلیس می‌شوند.

کابران می‌توانند در لحظه ارز دیجیتال خود را خرج کنند و آنها را فورا مثل روال انتقال کوین از کیف پول یوکویید به دبیت کارت خود با نرخ واقعی بازار بفرستند. شما می‌توانید هم به صورت مجازی و هم به صورت فیزیکی کارت پلاستیکی خود را دریافت کنید. همچنین برنامه‌های اندروید و iOS یوکویید نیز برای شما موجود هستند.

۶. کریپتو کارت اسپکتروکوین (SpectroCoin)

کریپتو کارت اسپکتروکوین (SpectroCoin)

اسپکتروکوین دبیت کارت‌هایی ارائه می‌دهد که می‌توان از آنها برای خرید و یا در هر یک از خودپردازهای سراسر جهان درست مثل هر کارت پرداختی دیگری استفاده کرد.

کارت‌های اسپکترو توسط کیف پول بلاک چین اسپکتروکوین حمایت می‌شوند؛ بنابراین منابع مالی و وجوه شما به سرعت و به صورت خودکار در کارت اعتباری شما بارگیری می‌شوند. از این کارت‌ها می‌توان به جای دلار آمریکا (USD) و یا یورو (EUR) استفاده کرد. شما می‌توانید بسیاری از ارزهای دیجیتال مختلف و ارزهای فیات را شامل مونرو، بیت کوین، اتر و غیره را به کارت خود واریز کنید و این ارزها به سرعت به کوین مورد حمایت کارت شما تبدیل می‌شوند.

۷. دبیت کارت بیت کوین یوپی کارت (UPayCard)

دبیت کارت بیت کوین یوپی کارت (UPayCard)

یوپی کارت یکی دیگر از ارائه دهندگان دبیت کارت بیت کوین است که می‌توان از آن برای خریدهای آنلاین، خرید در فروشگاه‌ها و دستگاه‌های خودپرداز استفاده کرد.

این کارت‌ها به صورت مجازی و فیزیکی در دسترس شما قرار می‌گیرند و می‌توان از آنها برای برداشت وجه از هزاران خودپرداز سراسر دنیا استفاده کرد. دو نوع از این کارت برای شما در نظر گرفته شده که شامل کارت‌های شخصی و کارت‌های تجاری می‌شود. این کارت‌ها هزینه‌ها، فی‌ها و محدودیت‌های متفاوتی برای کاربران مختلف دارند. بنابراین می‌توانید متناسب با نیاز خود، کارت مربوطه را انتخاب کنید.

۸. کارت اعتباری بیت کارت یا بیت نوو (Bitnovo)

کارت اعتباری بیت کارت یا بیت نوو (Bitnovo)

بیت کارت یک دبیت کارت بیت کوین است که ارزهای دیجیتال شامل بیت کوین، دش و لایت کوین را به یورو تبدیل می‌کند.

شما می‌توانید با پرداخت مبلغ ناچیز ۲۰ یورو به صورت آنلاین بیت کارت خود را بدون رجیستری و ثبت نام سفارش دهید. شما با نوشتن آدرس خود در قسمت مربوطه در طول ۵ روز کاری کارت خود را در محل آدرس دریافت می‌کنید. به محض این که کارت را دریافت کردید، باید آن را از طریق پیامک فعال کنید و پس از آن کاربران می‌توانند کارت خود را شارژ کرده و با آن خرید کنند.

۹. کریپتو کارت بیت پی (BitPay)

کریپتو کارت بیت پی (BitPay)

بیت پی یک شرکت معتبر با تمرکز بر اکوسیستم بیت کوین است که خدمات پرداخت را برای مشاغل و افراد ارائه می‌کند. این شرکت به شما اجازه می‌دهد تا ویزا دبیت کارت بیت کوین خود را دریافت کنید و این کارت مستقیما متصل به حساب کاربری بیت پی شماست. بیت پی کارت تنها برای ساکنین آمریکا قابل دسترسی است. برای دریافت و یا اقدام برای دریافت این کارت شما به یک آدرس (بدون صندوق پستی)، شناسه دولتی و شماره تامین اجتماعی نیاز دارید. بیت‌پی اکنون در کنار بیت کوین، اتریوم، دلار جمینای (GUSD)، USDC، پکسوس (PAX) و بیت کوین کش، از ۸ ارز فیات مختلف نیز پشتیبانی می‌کند.

هزینه دریافت این کارت ۹.۹۵ دلار است و در طول ۷ روز از طریق پست به دست شما می‌رسد. در هنگامی که شما به خارج از آمریکا سفر می‌کنید، باید هزینه ۳ درصدی تراکنش‌هایتان را به عنوان فی تبدیل ارز پرداخت کنید. برای دستگاه خودپرداز نیز هزینه ثابت ۲ دلار به عنوان فی در نظر گرفته شده است. استفاده از این کارت اعتباری برای کاربران آمریکایی هیچگونه کارمزدی به همراه ندارد. سقف استفاده روزانه از این کارت اعتباری ۱۰,۰۰۰ دلار و حداکثر موجودی آن نیز ۲۵,۰۰۰ دلار است.

۱۰. دبیت کارت بیت کوین بیت والا (Bitwala)

دبیت کارت بیت کوین ارز دیجیتال

بیت والا در اصل دبیت کارتی است که به صورت مستقیم به حساب بانکی آنلاین بیت والا متصل است. این کارت تحت پشتیبانی ویزاکارت بوده و به صورت جهانی می‌توان از آن خرج و یا برداشت کرد و در بیش از ۳۰ میلیون نقطه در جهان قابل استفاده است. بیت والا به تمامی ساکنان EEA و مقیمان سوئیس خدمات خود را ارائه می‌دهد و کارت شما در کمتر از ۱۰ روز به دستتان می‌رسد. به جز در مورد برخی خودپردازها که قوانین فی برداشت خود را دارند، شما می‌توانید در حالت عادی مبالغ برداشتی خود را به صورت رایگان دریافت کنید.

حساب‌های کاربری بیت والا به صورت حساب‌های کاربری بانکی دارای مجوز هستند و توسط کیف پول بیت کوین و عملگر تریدینگ برای حفظ ارتباط بین ارزهای فیات و کریپتو مورد پشتیبانی قرار می‌گیرند. بیت والا با کمک گرفتن از شریک بانکی آلمانی خود، آسان‌ترین و امن‌ترین راه‌های خرید، ذخیره سازی و استفاده از ارزهای دیجیتال و پول فیات را تنها در یک حساب کاربری به شما ارائه می‌دهد.

۱۱. دبیت کارت ارز دیجیتال بلاک کارت (BlockCard)

دبیت کارت ارز دیجیتال بلاک کارت (BlockCard)

بلاک کارت بهترین راه خریدن چیزی که می‌خواهید، با استفاده از ارز دیجیتال است! در کمتر از ۵ دقیقه شما می‌توانید حساب کاربری خود را بسازید و بلاک کارت خود را به صورت آماده برای استفاده دریافت کنید. شما می‌توانید حساب خود را با بیش از ۱۲ ارز دیجیتال مختلف شارژ کنید.

تمامی کاربران بلاک کارت هم به صورت مجازی و هم به صورت فیزیکی کارت خود را دریافت می‌کنند که برای آنها ارسال می‌شود. شما همچنین می‌توانید با استفاده از خودپردازها با این کارت پول نقد دریافت کنید! بلاک کارت امروزه برای مقیمان آمریکا قابل استفاده است و در نیمه اول سال ۲۰۲۰ برای ۳۱ کشور اروپایی نیز صادر شد.

برای استفاده از این کارت شما هیچ هزینه واریز، انتقال و یا تبدیلی پرداخت نمی‌کنید. به علاوه این که، بلاک کارت امکان تراکنش‌های همتا با همتا را نیز برای شما میسر می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از Walmart، CVS و سایر خرده فروشان ملی به بلاک کارت خود واریز داشته باشید‍!

 • بدون هزینه واریز، بدون هزینه انتقال و بدون هزینه تبدیل
 • اگر در ماه ۷۵۰ دلار خرج کرده باشید مبلغ صفر دلار در ماه برای کارت خود پرداخت می‌کنید و اگر زیر ۷۵۰ دلار در آن ماه هزینه کرده‌اید، تنها باید مبلغ ۵ دلار برای کارت خود پرداخت کنید.
 • شما می‌توانید با استفاده از بیش از ۱۲ ارز دیجیتال و یا توسط خرده فروشانی مثل Walmart، CVS یا 7-11 به بلاک کارت خود واریزی داشته باشید.
 • قابلیت کارایی در بیش از ۴۶ میلیون مرکز بازرگانی جهان
 • قابل استفاده برای برداشت از دستگاه‌های خودپرداز
 • بلاک کارت ارزان‌ترین، سریع‌ترین و بهترین راه خریدن آنچه می‌خواهید با استفاده از کریپتو است.

۱۲. دبیت کارت بیت کوین کریپتریوم (Crypterium)

دبیت کارت بیت کوین کریپتریوم (Crypterium)

پول شما – روش شما! دبیت کارت بیت کوین کریپتریوم تماما در مورد تبدیل کردن این عبارت جسورانه به یک واقعیت محض است. مهم نیست که در کجا اقامت دارید؛ شما می‌توانید کریپتریوم کارت را از هر کجای دنیا سفارش بدهید. اگر شما به اینترنت متصل هستید و یک حساب کاربری کریپتریوم دارید، آماده شروع هستید‍! کار‌ت‌ها با نرخ کاملا مقرون به صرفه تحویل داده می‌شوند. هزینه‌های تحویل ممکن است بسته به مقصد نهایی متفاوت باشند (از ۱۰ تا ۲۵ دلار آمریکا).

 • اولین کریپتو کارت جهانی: سفارش بدهید و در سراسر جهان از آن استفاده کنید
 • محدودیت خرج بی‌سابقه: ۱۰ هزار دلار روزانه / ۶۰ هزار دلار ماهانه
 • تبادل با بهترین نرخ‌ها: از ۱۰ صرافی برجسته و برتر دنیا
 • هزینه‌های مقرون به صرفه: هزینه شارژ ۱ درصد، هزینه بین مرزی ۲ درصد

۱۳. کی کارت (Keycard) دارای کیف پول سخت افزاری و دبیت کارت

کی کارت (Keycard) دارای کیف پول سخت افزاری و دبیت کارت

به صورت کلی می‌توان گفت یک شرکت برنامه مرورگر تلفن همراه کیف پول سخت افزاری کارت هوشمند جدید خود را برای بیت کوین و آلتکوین‌ها تحت عنوان کی کارت منتشر کرده است.

کیف پول سخت افزاری کی کارت یک دستگاه کارت ارزان قیمت با رابط کاربری آسان است. هزینه تخمین زده شده برای این کیف پول کارتی تقریبا ۳۰ دلار است، که در حال حاضر بدون هیچ هزینه‌ای در دسترس توسعه دهندگان قرار داده شده است.

۱۴.کارت اعتباری Crypto.com

کارت اعتباری Crypto.com

برای مشتاقان و طرفداران پروپاقرص ارزهای دیجیتال، کارت اعتباری Crypto.com به دلیل وجود توکن بومی موجود در آن به اسم Crypto.com Coin (CRO)، می‌تواند یکی از انتخاب‌های برتر باشد. این توکن به عنوان ارز اصلی و پاداش این بلاک چین عمل می‌کند.

مزایای استفاده از این کارت شامل کش‌بک (برگشت هزینه) ۱۰۰ درصدی در سرویس‌های محبوب پخش محتوا نظیر نتفلیکس و اسپاتیفای و هم‌چنین کش‌بک ۸ درصدی در خریدهای معمولی است. کاربران Crypto.com می‌توانند از فهرستی شامل بیش از ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر برای واریز سرمایه به حساب خود و تبدیل آنها به استیبل کوین و سپس واریز آن به کارت اعتباری بهره ببرند.

اکوسیستم Crypto.com پنج کارت اعتباری مختلف ویزا ارائه می‌دهد که ساختارهای پاداش متفاوتی دارند. این پاداش‌ها بر اساس مقدار توکن XRP که در حساب کاربران استیک شده است دسته‌بندی می‌شود. این دسته‌بندی‌ها از استیک حداقلی ۵۰۰۰ توکن CRO برای کارت Ruby Steel شروع می‌شود و تا استیک ۵ میلیون توکن CRO و کسب کارت Obsidian امکان‌پذیر است.

گفتنی است کارت Obsidian کش‌بک ۸ درصدی در تمام خریدها را ارائه می‌دهد. هم‌چنین نوع پایه و مقدماتی از کارت Crypto.com وجود دارد که به استیکینگ توکن CRO نیاز ندارد و کش‌بک یک درصدی در تمام خریدها ارائه می‌دهد.

۱۵. دبیت کارت کریپتو تنکس (TENX)

دبیت کارت کریپتو تنکس (TENX)

تنکس اولین و برترین کارت در میان کارت‌های نقدی حق بیمه اتریوم به حساب می‌آید که از بیت کوین نیز پشتیبانی می‌کند. تنکس در سال ۲۰۱۷ در ICO قرار داشت. توکن‌های تنکس تحت عنوان PAY توکن شناخته می‌شوند. امروزه کیف پول و کارت تنکس از بیت کوین، اتریوم و لایت کوین پشتیبانی می‌کنند و این در حالی است که تنکس در برنامه آینده خود هدف پشتیبانی کردن از ارزهای دیجیتال بیشتری را نیز دارد.

۱۶. دبیت کارت بیت کوین پی سنت (Paycent)

دبیت کارت بیت کوین پی سنت (Paycent)

پی سنت یک کیف پول تلفن همراه جهانی است که با هدف سازگاری کامل با لیست ارزهای دیجیتال شامل بیت کوین، اتر و لایت کوین با نقدینگی بالا توسعه یافته و امکانات تبدیل بی‌نقصی بین دارایی‌های فیات و دارایی‌های مبتنی بر ارز دیجیتال فراهم کرده است.

به عنوان بخشی از خدمات ارائه شده، پی سنت برای کاربران خود دبیت کارتی نیز فراهم کرده است که به کیف پول دیجیتال موبایل آنها متصل است. مشتریان دارای این کارت می‌توانند خریدهای خود را با استفاده از ارزهای دیجیتال در ۲۰۰ کشور دنیا به انجام برسانند.

۱۷. کارت فیوز ایکس دارای قابلیت نمایش و دکمه (FuzeX)

کارت فیوز ایکس دارای قابلیت نمایش و دکمه (FuzeX)

فیوز ایکس کارت یک کارت همه کاره یا در اصطلاح All in one و امن برای استفاده آسان در حوزه ارزهای دیجیتال است. جذاب‌ترین و برجسته‌ترین ویژگی این کارت قابلیت نمایش و 2FA یا ویژگی تایید هویت دو مرحله‌ای و امنیت آن است. این کارت به همراه یک باتری قابل شارژ مجدد و یک برگه الکترونیک دارای صفحه نمایش و ۳ دکمه کوچک بر روی کارت در اختیار شما قرار می‌گیرد.

نتیجه گیری

با مورد بررسی قرار دادن تمام انواع دبیت کارت بیت کوین ، یک شخص به آسانی می‌تواند به این نتیجه برسد که همه آنها در حقیقت یکی هستند و تفاوت چندانی بین آنها وجود ندارد. چیزی که متفاوت است، طرح‌ها و چاپ روی آنها و هزینه کمی است که شما در هنگام خرید بیت کوین با هر یک از کارت‌های اعتباری و یا با استفاده از PayPal یا هر شرکت دیگری که کار پردازش پرداخت انجام می‌دهد باید بپردازید. هنگام خرید بهترین دبیت کارت بیت کوین تنها باید این را در ذهن داشته باشید که کارتی را انتخاب کنید که در هنگام انجام معاملات فی کمتری از شما بخواهد و مزایای خوبی را به شما ارائه دهد.

منبع
coinfundacoinbase

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا