اخبار بیت کویناخبار عمومی

امروز اولین بلاک بیت کوین به وجود آمد!

۳ ژانویه ۲۰۱۹، دهمین سالی است که ساتوشی ناکاموتو کد بیت کوین را عرضه و بلاک جنسیس را ایجاد کرد و جرقه جنبش متن باز برای آینده ای غیرمتمرکز را زد. بسیاری تولد ده سالگی بیت کوین را در ۳۱ اکتبر ۲۰۱۸ در روزی که ساتوشی ناکاموتو وایت پیپر بیت کوین را عرضه کرد جشن گرفتند. با این حال در روز ۳ ژانویه (۱۳ دی) بود که بلاک جنسیس به وجود آمد و شبکه بیت کوین شروع به کار کرد.

بلاک جنسیس ده ساله شد

از آن لحظه ایجاد بلاک جنسیس به بعد این صنعت رو به رشد و گسترش بوده و به پذیرش عمومی رسیده است. ساتوشی بعد از تکنولوژی اینترنت مسلما نوآرانه ترین فناوری را ایجاد کرد و هرچند این صنعت نوظهور به آینده بیت کوین بستگی دارد اما این فناوری هم چنان در حال گسترش و کاربردهای آن در حال کشف است. تولد ۱۰ سالگی بلاک جنسیس بیت کوین دلیلی برای این جشن است.

للو کلیسن مدیر اجرایی بنیاد بیت کوین بیان کرد:

ده سال گذشته بیت کوین، تاریخ ساز بوده است. از زمان ایجاد بلاک جنسیس تمام مشارکت هایی که توسط اعضای مختلف جوامع ایجاد شده است در رسیدن به جهانی غیرمتمرکز کمک کرده است.

کلیسن همچنین بیان کرد:

همانطور که جامعه ارزهای دیجیتال این روز را با هم در ۳ ژانویه ۲۰۱۹ (۱۳ دی) جشن می گیرد، ما همه افراد را تشویق می کنیم تا افکار و نظرات خود را در مورد ۱۰ سال گذشته بیت کوین به اشتراک بگذارند و دیدگاه خود در مورد آینده بیت کوین را به اشتراک بگذارند.

موسسه بیت کوین سازمانی غیرانتفاعی است که در سپتامبر ۲۰۱۲ تاسیس شد. این موسسه شامل مدیران ارشد جامعه های بیت کوین و سایر دارایی های کریپتو می‌باشد. این موسسه با همکاری جوامع بیت کوین و سایر دارایی های کریپتو به ایجاد آگاهی در خصوص مزایای بیت کوین و سایر دارایی های کریپتو، استفاده مسئولانه از آنها و پیش نیاز فناوری های مرتبط برای پذیرش جهانی کمک می‌کند.

مخاطبان این موسسه شامل اصحاب فناوری، قانون گذاران و رسانه ها می‌باشند و هدف آن در سطح جهانی است. این موسسه از اصلی ترین حامیان جنبش سیستم اقتصادی بدون محدودیت برای آینده است.

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا