اخبار بیت کویناطلاعیه صرافی

بیت کوین همچنان در وضعیت مناسبی قرار دارد!

چانگ پنگ ژائو بنیانگذار و مدیر بایننس اعلام کرد بیت کوین با ۷۰ درصد کاهش قیمت در سال ۲۰۱۸ همچنان در وضعیت مناسبی قرار دارد.

بازار کریپتو در مسیر رو به رشدی قرار دارد

قیمت بیت کوین از ماه ژانویه تا دسامبر ۲۰۱۷ با بیش از ۲۱۵۰ درصد، از ۸۹۰ دلار به ۲۰,۰۰۰ دلار افزایش یافت. در مقایسه با اواسط ۲۰۱۷ حجم بیت کوین پنج برابر شده است که نشان می‌دهد تقاضا برای آن افزایش چشمگیری یافته است و تمایل سرمایه گذاران به ارز دیجیتال در بازار عمومی زیاد شده است.

بیانکا چن در مصاحبه ای بیان کرد، ارزدیجیتال در شهر زوگ سوییس از نظر زیرساخت، قیمت، حجم و میزان علاقه در وضعیت بهتری از سال پیش قرار دارد. وی توضیح داد:

قیمت بیت کوین سال گذشته ۲۵۰۰ دلار بود اما امروزه به ۶۸۰۰ دلار رسیده است. حجم تراکنش های بیت کوین در سال گذشته ۷۸۰ میلیون و امروز ۳.۴ میلیارد می‌باشد.

ارز دیجیتال در اواسط ۲۰۱۷، برای سرمایه گذاران سازمانی و خرده فروش‌ها زیرساخت مناسبی را ارئه نداد. اما امسال بازار کریپتو  پلتفرم سازمانی به نام “Coinbase Custody” را راه اندازی کرده است. با استفاده از این پلتفرم صندوق‌های مالی، موسسات آکادمیک و حقوق بازنشستگی می توانند میلیون ها دلار ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتر را خریداری و مبادله کنند.

موسسات و بانک های بزرگ نظیر جی‌پی مورگان، گولدمن ساکس و مورگان استنلی تمایل خود به تسهیل تقاضای مشتریان در بخش مالی سنتی را به طور عمومی اعلام کرده اند. به محض اینکه شبهات رگولاتوری بازار اکسچنج کریپتو توسط مقامات مالی ایالات متحده برطرف شد، این بانک ها و موسسات اقدامات گفته شده را با به کارگیری اکسچنج ها و میز تبادل دیجیتال انجام خواهند داد.

اخیرا در کنفرانس نیویورک بلانکفین، مدیرعامل گلدمن ساکس بیان کرد اگر تمام ارزهای فیات که توسط دولت حمایت می‌شوند ابزار مالی امروزی هستند، ارزهای مجازی هم پشتوانه تمام صنعت مالی موجود در اکسچنج ها می‌باشند. او ادامه داد که بسیار غیرمنصفانه است به خاطر اینکه ارزهای دیجیتال بر مبنای زیرساخت (فاندامنتال)، اصول و فلسفه جدید می باشند تصور کنیم که جوابگو نبوده و کاربردی نمی باشند. وی افزود:

ارز فیات به این دلیل پذیرفته شده می باشد که دولت ها آن را پذیرفته و از آن حمایت کرده اند. نه من و نه گلدمن ساکس بیت کوینی نداریم زیرا بیت کوین پشتوانه ندارد.

بیت کوین در چه وضعیتی قرار خواهد گرفت؟

همانند اصلاحیه 2014، کاهش قیمت بیت کوین 2018 به دلیل حباب سرمایه گذاران خرده بوده است. به رسمیت شناختن ارزهای دیجیتال توسط بانک ها، اقتصادهای پیشرو و دولت هایی مانند آمریکا، ژاپن و کره جنوبی فومو (FOMO) جدیدی به زودی در میان سرمایه گذاران کلان و موسسات ایجاد خواهد شد.

منبع
ccn

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا