اخبار بیت کویناخبار عمومی

گرگ وال استریت: سرمایه گذاران بیت کوین شستشوی مغزی شده اند!

یکی از کلاهبرداران بدنام وال استریت پیش بینی می‌کند که بیت کوین در آستانه سقوطی است که به نظر او باعث ورشکستگی بسیاری از افراد می‌شود.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

جوردن بلفورت که ۲۲ ماه در حبس گذراند و به برگرداندن ۱۱۰ میلیون دلار به قربانیان کلاهبرداری پامپ و دامپ وی محکوم شد، بیان کرد تنها دلیلی که بیت کوین تا کنون از بین نرفته است سرمایه گذاران جوانی هستند که دارایی های نوظهور را جالب می‌بینند و برای خرید آن شستشوی مغزی شده اند.

وی طی مصاحبه ای در مستندی درباره ارز دیجیتال بیان کرد:

من کلاهبردار بودم و با علم این کار را می‌کردم. این دقیقا همان کاری است که بیت کوین در حال انجام آن است. تمام ماجرا احمقانه است. سرمایه گذاران آن شستشوی مغزی شده اند. حتی نمی‌دانیم که این موضوع چقدر بد است.

بلفورت که فعالیت های مجرمانه اش در سال ۲۰۱۳ به صورت فیلم گرگ وال استریت درآمد، ادعا کرد که کلاهبرداران سهم عمده ای از بیت کوین را جمع آوری کرده اند و اکنون در حال روانه کردن آن به سمت خرده سرمایه گذاران متوسط می‌باشند که در تلاشند تا در این حباب به وجود آمده خود را بالا بکشند.

بلفورت به آن دست از خریداران که نیت خوبی دارند هشدار جدی داد و گفت :

برای افراد متوسطی که نیت خوبی دارند و می‌گویند من این کار را انجام می‌دهم چون به آینده و بلند مدت آن اعتقاد دارم اوضاع بسیار بدی در انتظار است. تمام این ماجراها مثل سراب بخار خواهد شد. افراد درستکار بسیاری در این ماجرا سلاخی خواهند شد.

این اولین باری نیست که بلفورت درباره بیت کوین هشدار داده است. سپتامبر سال گذشته وی گفت ارز دیجیتال کلاهبرداری است و مدتی بعد گفت به نظر او ICO ها بزرگترین کلاهبرداری تاریخ می‌باشند. در ماه ژوئن پس از آنکه بازار ارز دیجیتال کاهش ۶ ماهه را داشت بلفورت گفت بازار از احمق ها خالی شده است و علیرغم هشدارهای وی ، خطر قریب الوقوع جدی گرفته نشده است

منبع
ccn

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا