اخبار اتریوماخبار بیت کوین

با استاندارد جدید BRC-721E امکان انتقال NFTها از شبکه اتریوم به بیت کوین فراهم شد

اردینالز اکنون با راه‌اندازی استاندارد BRC-721E به کاربران اجازه می‌دهد NFTهای خود در شبکه اتریوم (با استاندارد ERC-721) را به بلاکچین بیت کوین منتقل کنند. استاندارد BRC-721E به طور مشترک توسط «بازار اردینالز» – یک بازار مبتنی بر Ordinals – و مجموعه NFT بیت کوین میلیدیز (Bitcoin Miladys) راه‌اندازی شده است.

به نقل از کوین‌تلگراف، استاندارد جدید BRC-721E تبدیل NFTهای غیرقابل تغییر و قابل تایید ERC-721 به اردینالز را امکان‌پذیر می‌کند. متادیتا این NFTها در ابتدا به صورت آنچین ذخیره نمی‌شود، اما کاربران می‌توانند یک تصویر پیش‌نمایش با کیفیت پایین‌تر را ذخیره کنند و در داده‌های تصویر خام، ارجاعی به سوزاندن NFT در شبکه اتریوم را بگنجانند.

بیشتر بخوانید: ساخت NFT روی شبکه بیت کوین چطور ممکن است؟ بررسی پروتکل اردینالز (Ordinals)

بریج کردن NFT از اتریوم به بیت کوین
منبع: توییتر

فرآیند منتقل کردن NFT از اتریوم به بیت کوین با سوزاندن NFT در شبکه اتریوم با یک تابع فراخوانی آغاز می‌شود. سوزاندن NFT یک فرآیند غیرقابل برگشت است و به عنوان یک متد آنچین برای حکاکی (Inscription) عمل می‌کند. برای بدست آوردن NFT سوزانده شده در اتریوم بر بستر بیت کوین، کاربر باید داده‌های معتبر BRC-721E را حکاکی (Inscribe) کند که پس از آن NFT منتقل شده در صفحه کلکسیون بازار اردینالز با متادیتا کامل نمایش داده می‌شود.

کوشیار حیدری

علاقه‌مند به ریاضیات، موسیقی و بیت کوین. میتونم در قالب یه بیت کوین مکسی فشار خون هواداران اتریوم رو بالا ببرم اما در عین حال به برنامه نویسی اتریوم هم شدیدا علاقه‌ دارم. مهندسی برق خوندم و دکترای نفت رو بعد از آشنایی با کریپتو ول کردم. روز و شبم رو با زیر و رو کردن داده‌های مختلف و تلاش برای بیشتر کردن آگاهیم در مورد اقتصاد کلان، برنامه‌نویسی و تحلیل آنچین می‌گذرونم.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا