اخبار خارجی

آیا بیت کوین به قیمت ۱۲۰۰۰ دلار خواهد رسید؟ + نمودار هفتگی اتریوم و ریپل

بعد از چند روز که بیت کوین زیر ۱۱۵۰۰ دلار نوسان داشت و در همین محدوده معامله میشد؛ از امروز صبح یک روند صعودی دیگر را آغاز کرده است که قیمت این ارز دیجیتالی را تا ۱۱۸۰۰ دلار افزایش داده است. مثل همیشه سایر آلتکوین ها نیز از بیت کوین دنباله روی کردند و تقریبا تمام ارزهای بالای جدول در حالت سبز قرار دارند. همانطور که در صفحه قیمت ها مشاهده میکنید؛ تقریبا بازیکنان بزرگ این بازار همه صعودی هستند و تعداد کمی از ارزهای پایین جدول در وضعیت قرمز قرار دارند.

قیمت بیت کوین

تقریبا از دوشنبه هفته گذشته بیت کوین که روند صعودی را در پیش گرفته بود؛ دچار افت قیمت نسبی شد و تا افت تا محدوده قیمت ۹۷۰۰ دلار ادامه پیدا کرد. البته این نزول ادامه دار نبود و دوباره انتهای هفته به روند صعودی خود بازگشت. بیت کوین توانست به قیمت ۱۲ هزار دلار نیز در همین روند صعودی برسد اما مدت زیادی در آن محدوده باقی نماند و دوباره وارد بازه ۱۱۰۰۰ تا ۱۱۵۰۰ شد.

اما این روند صعودی که از امروز آغاز شده؛ میتواند قیمت ۱۲ هزار دلاری را برای بیت کوین به ارمغان آرود چرا که بیت کوین با افزایش ۵.۲ درصدی خود توانسته رکورد افزایش هفتگی خود را بشکند و این موضوع میتواند نشانه مثبتی باشد. اگر این روند بتواند تا انتهای هفته ادامه دار باشد؛ احتمالا شاهد ورود بیت کوین به محدوده ۱۲۰۰۰ دلار و روند صعودی تمام آلتکوین ها خواهیم بود.

قیمت اتریوم

اتریوم بر خلاف هفته های گذشته که روند صعودی به نسبت آهسته تری را داشته است؛ این هفته با افزایش ۶.۹ درصدی به قیمت ۳۰۸ دلار رسیده است. کمترین قیمت اتریوم در هفته گذشته ۲۷۲ دلار و بالاترین قیمت آن ۳۱۰ دلار بوده است. این روند صعودی ایجاد شده میتواند اتریوم را بالاترین قیمت خود در سال ۲۰۱۹ برساند.

قیمت ریپل

قیمت ریپل که معمولا رفتاری متفاوت نسبت به قیمت بیت کوین و اتر دارد؛ معمولا نمودار قیمتی با قله های کوتاه و تیز دارد. البته این کوین هم با رشد کم ۰.۸ درصد به قیمت ۰.۳۹ دلار رسیده است. بالاترین و پایین ترین قیمت ریپل در هفته گذشته ۰.۳۷ و ۰.۴۰ دلار بوده است.

 

منبع
coininsider

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا