اخبار خارجی

قیمت بیت کوین در فیوچرز بایننس به ۴۸۰۰۰ دلار رسید

بازارهای بیت کوین آخر هفته پرنوسانی را پشت‌سر گذاشتند، به طوری که قیمت این رمز ارز در ساعات اولیه معاملات بازار آسیا در روز دوشنبه شاهد افزایش قیمت شدیدی بود.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از Cryptopotato، قیمت بیت کوین در حال حاضر در روند صعودی قرار دارد و در بعضی از صرافی‌ها تا ۴۰,۰۰۰ دلار نیز افزایش یافته است.

قیمت بیت کوین در بازارهای معاملات آتی (فیوچرز) افزایش بیشتری داشته است، به طوری که قیمت ارز دیجیتال BTC در صرافی بایننس در بازار فیوچرز آن تا ۴۸,۰۰۰ دلار نیز رسیده است.

قیمت بازارهای فیوچرز بیت کوین

طبق اطلاعات TradingView، بیت کوین طی ۶ ساعت گذشته ۱۴٪ افزایش قیمت داشته است و اکنون با ۷٪ رشد نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، به قیمت ۳۸,۳۰۰ دلار برگشته است.

این روند چشمگیر در اوایل روز شنبه آغاز شد که طی آن، بيت کوين از سطح قيمت ۳۲,۰۰۰ دلار عبور کرد و به بالاترین سطح قیمت طی دو هفته اخیر یعنی ۳۴,۰۰۰ دلار رسید. در ساعات اخیر نیز قیمت بیت کوین به رشد خود ادامه داده است.

نقدشدن فروش‌های استقراضی بیت کوین

قیمت بیت کوین اکنون به بالاتر از میانگین متحرک ۵۰ روزه رسیده و سطح مقاومتی ۴۱,۰۰۰ دلار را هدف قرار داده است. عبور از این سطح مقاومتی می‌تواند منجر به رشد سریعتر قیمت این رمزارز شود.

جانی مو (Jonny Moe) یکی از معامله‌گران و تحلیلگران در خصوص این روند بیان کرده است:

افزایش قيمت بيت کوين پس از ۵۰ روز یک نکته مهم است. قيمت بيت کوين از تاریخ ۱۰ می تاکنون در این سطح نبوده است. آخرین بار بیت کوین در تاریخ ۸ اکتبر ۲۰۲۰ از این سطح مقاومتی عبور کرده است که طی آن، قیمت بیت کوین از ۱۱,۰۰۰ به ۶۵,۰۰۰ دلار رسیده بود.

بر اساس گزارش گلس‌نود، بیش از ۱۱۰ میلیون دلار وضعیت فروش استقراضی طی ۱۰ دقیقه نقد شده است.

طبق گزارش Datamish، طی چند ساعت گذشته بیش از ۳۸ میلیون دلار در صرافی بیتمکس و ۲۵۵ بیت کوین در صرافی بیتفینکس نقد شده است.

سایر رمز ارزهای بازار

ایلان ماسک بار دیگر به صحبت درباره دوج کوین پرداخته است، در نتیجه شاهد افزایش قیمت این رمزارز بودیم. طی ۲۴ ساعت گذشته، قیمت دوج کوین ۹ درصد افزایش یافت و به ۰.۲۱۷ دلار رسید.

با افزایش قیمت بیت کوین، تمام رمز ارزهای برتر نیز در روند صعودی قرار گرفته‌اند. بیشترین افزایش قیمت مربوط به کاردانو، پولکادات، لایت کوین و چین لینک بوده است.

اتریوم نیز پس از چند هفته روند نزولی، با افزایش قیمت مواجه شده است. قیمت اتر در چند ساعت گذشته به ۲۴۰۰ دلار رسید و در حال حاضر به کمتر از ۲۳۰۰ دلار رسیده است. قیمت اتر نسبت به روز و هفته گذشته به ترتیب ۷٪ و ۲۰٪ افزایش یافته است.

به نظر شما این روند صعودی ادامه می‌یابد و شاهد رشد بازار خواهیم بود یا رشد مقطعی در بازار رخ داده است؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا