اخبار بیت کوین

قیمت بیت کوین از ۴۰۰۰ دلار عبور کرد!

پس از ۲ ماه برای اولین بار قیمت بیت کوین به بالای ۴ هزار دلار رسید و بازار ارز دیجیتال در روندی سبز و صعودی قرار دارد. بیت کوین بزرگترین ارز دیجیتال برتر در تاریخ ۴ اسفند توانست از مرز ۴ هزار دلار عبور کند و به قیمت ۴.۱۴۶ دلار برسد. این بیشترین قیمت از تاریخ ۲۴ دسامبر یا ۳ دی تا به حال می باشد.

بیت کوین از آغاز این ماه با افزایش ۲۰ درصدی مواجه شده است.

بیت کوین معمولا وقتی با روند افزایشی روبرو می شود گسترش زیادی می یابد و درخواست ها برای این کوین معمولا بیشتر از کوین های دیگر در بازار است.

ارزهای دیجیتال شناخته شده نیز با افزایش قیمت مواجه شدند. ارزهای دیجیتالی نظیر نئو، کیوتم و نم طی ۲۴ ساعت ۹ درصد افزایش یافتند.

کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال طی هفته گذشته ۱۶ درصد افزایش یافته است و به ۱۴۱ میلیارد دلار رسیده است. همچنین حجم معاملات هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۷۶ میلیارد دلار بوده است که بیشترین میزان از هفته اول می ماه ۲۰۱۸ (اردیبهشت ماه) بوده است.

به نظر می رسد با ورود سرمایه گذاران سازمانی به حوزه ارزهای دیجیتال و شناخت بیشتر  این ارزها روند صعودی همچنان برای بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال ادامه داشته باشد.

منبع
coindesk

زهرا فرامرزی

علاقه‌ام به نویسندگی باعث شد وارد حوزه تولید محتوا بشم. تو سال ۲۰۱۷ با بیت کوین آشنا شدم و حریم خصوصی و غیرمتمرکز بودن بیت کوین، علاقه من رو به این کریپتوکارنسی بیشتر کرد. دوست دارم دوره‌ای رو ببینم که سازمان‌های متمرکز دیگه کنترلی روی زندگی ما نداشته باشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا