اخبار بلاکچیناخبار بیت کویناطلاعیه صرافی

رکورد جدیدی در تراکنش بیت کوین ؛ انتقال ۱۶۱,۵۰۰ کوین با کارمزد کمتر از یک دلار!

در تاریخ ۱۰ آوریل، عرصه ارز دیجیتال شاهد انتقال ۱۶۱,۵۰۰ بیت کوین با کارمزد فقط  ۰.۰۰۰۱۰۰۱۹ بیت کوین معادل با ۰.۶۸ دلار در صرافی بیتفینکس بود.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

طبق جزییات تراکنش های بلاکچین، کاربر مورد نظر تقریبا ۱.۱ میلیارد دلار به صورت ارز دیجیتال انتقال داده است. از این مقدار، ۱۵,۰۰۰ بیت کوین به یک کیف پول ارسال شده و باقی آن که ۱۴۶,۵۰۰ کوین است به آدرس اصلی برگردانده شده است.

یکی از کاربران توییتر به اسم KRMA_0 یکی از اولین نفراتی بود که این تراکنش را شناسایی کرد، اما طولی نکشید که مسئولیت این تراکنش به عهده گرفته شد. پائولو آردوینو مدیر ارشد فناوری بیتفینکس گفت که این صرافی ارز دیجیتال مسئول این تراکنش است و آن را اقدامی در جهت افزایش موجودی کیف پول آنلاین این صرافی عنوان کرد. وی در پاسخ به کاربر مورد نظر گفت:

بله، ما‌ موجودی کیف پول آنلاین خود را ۱۵,۰۰۰ بیت کوین افزایش دادیم و باقی تراکنش مورد نظر به آدرس اصلی برگشت.

شکستن رکورد بزرگترین تراکنش بیت کوین

این تراکنش به بزرگترین تراکنش بیت کوین بیتفینکس از لحاظ ارزش دلاری تبدیل شده است. آخرین بار که تراکنش میلیارد دلاری این کوین انجام شد در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ بود که ۹۴,۵۰۴ این ارز دیجیتال برتر به ارزش ۱.۰۱۸ میلیارد دلار با کارمزد ۷۰۰ دلار انتقال یافت.

هرچند هیچکدام از این تراکنش ها بیشترین ارز دیجیتال انتقال داده شده نیستند. این رکورد متعلق به تراکنش ۵۰۰,۰۰۰ بیت کوین در تاریخ ۱۶ نوامبر ۲۰۱۱ است که در آن زمان معادل با ۱.۳۲ میلیون دلار بود. ارزش این مقدار این کوین در حال حاضر معادل با ۳.۵ میلیارد دلار است.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا