اخبار خارجی

موجودی بیت کوین صرافی بیتفینکس ۳۳ درصد کاهش یافت!

موجودی بیت کوین ذخیره شده در صرافی بیتفینکس طی ۴ هفته گذشته حدود ۶۶,۰۰۰ کوین کاهش یافته است.

این صرافی در تاریخ ۱۷ مارس حدود ۲۰۰,۱۴۰ بیت کوین در اختیار داشت. در تاریخ ۱۳ آوریل این مقدار حدود ۳۳ درصد کمتر شد و به ۱۳۴,۰۹۱ دلار رسیده است. چنین کاهش بزرگی همانند کاهش بیت کوین های صرافی بیتمکس می باشد. صرافی بیتمکس نیز شاهد کاهش ۳۸ درصدی در مقدار بیت کوین های خود بوده است.

اخیرا کاربران در تلاش اند تا دارایی های دیجیتالی خود را از صرافی ها منتقل کنند اما این امر تاثیر جزیی بر کاهش میزان بیت کوین در این صرافی داشته است. جالب توجه است که صرافی پولونیکس در زمان یکسانی در تلاش برای افزایش میزان بیت کوین خود بوده است.

با این حال که میزان بیت کوین صرافی بیتفینکس کاهش یافته اما در همان زمان مقدار اتریوم این صرافی ۱۰۰,۰۰۰ اتر افزایش یافته است. با محاسبه مقدار دلاری هر کوین متوجه می شویم که این میزان اتریوم تنها ۱۵ درصد میزان بیت کوین های کاهش یافته را در بر می گیرد.

به نظر می رسد چندین عامل در این کاهش تاثیر داشته باشند. ممکن است کاربران به دلیل نزدیک شدن هاوینگ بیت کوین انتظار داشته باشند که قیمت این ارز در بلند مدت رشد کند و به همین دلیل بیت کوین های خود را از صرافی خارج می کنند و یا ممکن است دارایی های خود را به صرافی قابل اعتمادتری انتقال می دهند.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا