اخبار بلاکچین

کمپانی بزرگ استخراج Bitfury سهام خود را میفروشد!

شرکت فناوری بلاک چین و زیرساخت ماینینگ بیت فیوری (Bitfury) قصد دارد سهام خود را به صورت عمومی به فروش برساند. این شرکت در حال بررسی ارائه IPO می‌باشد و با این کار اولین و گران ترین کمپانی در صنعت کریپتو خواهد بود که دست به چنین اقدامی خواهد زد.

بیت فیوری در حال بررسی اموری نظیر بدهی مالی در حال افزایش یا فروش بخش کمی از سهام می‌باشد. اگر سهام بیت فیوری طی ۲ سال آتی به صورت عمومی و سهام عام درآید ارزش آن از ۳ به ۵ میلیارد دلار می‌رسد. هرچند این اعداد بر اساس بازار و سلامت این صنعت می‌توانند تغییر کنند.

طبق گزارشات، بیت فیوری با بانک های سرمایه گذاری جهانی در خصوص ایجاد IPO در لندن، آمستردام یا هنگ کنگ طی سال آینده ارتباط برقرار کرده است.

این شرکت در سال ۲۰۱۱ تاسیس شد و به عنوان بزرگترین شرکت غیرچینی شناخته شد که نرم افزارهای بلاک چین بیت کوین را توسعه می‌دهد و برای استخراج بیت کوین زیرساخت فراهم می‌کند. این شرکت هم چنین الگوریتم بسیار کارآمدتری برای روتینگ در شبکه لایتنینگ به اسم فلیر (Flare) توسعه داد که به عنوان کانال خارج از زنجیره امن برای تراکنش های سریع تر و با حق کمیسیون کمتر عمل می‌کند.

ماه گذشته، این شرکت نسل جدیدی از سخت افزار ماینینگ بیت کوین (BTC) خود را بر اساس چیپ اسیک (ASIC) و به اسم بیت فیوری کلارک (Bitfury Clarke) عرضه کرد. این چیپ برای اضافه شدن به سایر سخت افزارهای ماینینگ بیت کوین بیت فیوری، به صورت جداگانه نیز فروخته می‌شود.

بیت فیوری در حال برنامه ریزی است تا ASIC جدیدی در مرکز ماینینگ خود در کانادا، ایسلند، گرجستان و نروژ پیاده سازی کند. این شرکت در ماه مارس در کشورهای ذکر شده تاییدیه فعالیت گرفته است.

در ماه جولای شرکت تورنتویی ماینینگ بیت کوین به اسم Hut8، اتمام ساخت دومین تاسیسات ماینینگ خود در کانادا را اعلام کرد و مدعی است که به بزرگترین اپراتور معاملات عمومی از نظر ظرفیت تبدیل شده است. این پروژه با همکاری بیت فیوری عرضه شد. همکاری با بیت فیوری به این شرکت توانایی دسترسی به سخت افزارهای ماینینگ و سایر موارد ضروری را داد.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا بیت فیوری می تواند به اندازه بیت مین در این صنعت موفق باشد؟

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا