اخبار اتریوماخبار بلاکچیناخبار عمومی

بیت مین و اینو سیلیکون نرم افزار اختصاصی برای استخراج اتریوم کلاسیک عرضه کردند

بیت مین (Bitmain) فرم‌ور (Firmware) اختصاصی استخراج اتریوم کلاسیک (ETC) خود را برای دستگاه Antminer E9 عرضه کرد. پیش از این نیز اینوسیلیکون (Innosilicon) فرم‌ور اختصاصی خود را برای مدل‌های مختلف ریگ ماینینگ A10pro عرضه کرده بود. این ۲ شرکت مهم‌ترین سازندگان ریگ‌های آماده استخراج اتریوم محسوب می‌شوند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، با نزدیک شدن به ادغام مرج شبکه اتریوم، تب و تاب ماینرهای این شبکه برای مهاجرت به گزینه‌های دیگر زیاد شده است. شبکه اتریوم کلاسیک مهم‌ترین مقصد احتمالی آن‌ها خواهد بود. به دنبال این قضیه شرکت‌های سازنده ریگ‌های استخراج اتریوم نیز در حال تطبیق نرم افزاری با این مهاجرت هستند.

بیت مین و اینوسیلیکون به عنوان مهم‌ترین این شرکت‌ها فرم ور (Firmware) اختصاصی استخراج اتریوم کلاسیک خود را عرضه کرده‌اند. فرم‌ ورها نوعی رابط کاربری نرم افزاری این شرکت‌ها محسوب می‌شوند که تنظیمات و اتصال ریگ‌های ماینینگ به استخرهای استخراج را تسهیل می‌کنند.

برای استفاده از این فرم ور‌های بیت مین و اینوسیلیکون باید به سایت آن‌ها مراجعه کنید و از قسمت Downloads آخرین نسخه از فرم ور مرتبط با الگوریتن Ethash را دانلود کنید. سپس دستگاه ماینر خود را ریستارت کنید و تنها استخر مدنظر خود را بر روی آن تنظیم کنید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا