اخبار بلاکچین

دستگاه استخراج انت ماینر S۱۵ عرضه و فروخته شد!

شرکت بیت مین، اسیک جدید خود را با نام انت ماینر S۱۵ عرضه کرد و خیلی سریع همه آنها در عرضه اولیه به فروش رفت. این ماینر به قیمت ۱,۴۷۵ دلار بوده و هر کاربر مجاز به خرید بیشتر از دو دستگاه نخواهد بود. انت ماینر S۱۵ نسبت به قیمت خود یکی از بهترین سخت افزارهای موجود می‌باشد.

قدرت پردازشی این ماینر ۲۳ تراهش در ثانیه است و ۳ الی ۴ واحد از این سخت افزار عملکرد مشابهی با ترادیس (Tradis) شرکت بیت فیوری با قدرت پردازشی ۸۰ تراهش در ثانیه دارد. با این حال ترادیس بسیار گران تر می‌باشد و خرده فروشان هر واحد آن را به قیمت ۷ هزار دلار به فروش می‌رسانند. جالب است که خود بیت فیوری قیمتی را برای این ماینر مشخص نکرده است. قیمت گذاری ترادیس بر اساس تعداد مورد نیاز خریدار متفاوت می‌باشد.

با این وجود اگر ۵۰ دلار بیشتر هزینه کنید به زودی می‌توانید ماینر +۱۱ Ebit شرکت ایبنگ (Ebang) را تهیه کنید که با قیمت ۱,۵۱۷ دلار، قدرت پردازشی ۳۷ تراهش ارائه می‌دهد و حتی شاید بهترین انتخاب ممکن برای استخراج باشد. نکته ای که وجود دارد این است که کاربران نمی‌توانند یک واحد تجهیزات ماینر +۱۱ تهیه کنند و باید حداقل ۵۰ واحد خریداری کنند که هزینه آن ۷۵,۸۵۰ دلار می‌شود. ماینر +۱۱ تا ماه ژانویه در دسترس نخواهد بود، در حالی که ماینر S۱۵ عرضه شده است. در صنعت ماینینگ این شرایط بسیار سودآور است که چندین واحد سخت افزاری که در آینده عرضه می‌شود را خریداری کرد و پس از اتمام موجودی شرکت، آن ها را فروخت.

بهترین انتخاب در خصوص سخت افزار ماینینگ همواره به اهداف و بودجه کاربر بستگی دارد. حداقل سرمایه گذاری بر روی ماینرهای ایبنگ قدرت پردازشی ۱,۸۵۰ تراهش را برای شما به ارمغان می‌آورد. این میزان قدرت برای شروع کار استخراج بسیار خوب بوده و قطعا قدم محکمی برای استخراج بیت کوین می‌باشد. طبق گزارش CoinWarz با در نظر گرفتن تمام عوامل، فقط ۶ ماه طول می‌کشد تا به سودآوری برسید (البته این محاسبه بدون در نظر گرفتن برق مصرفی و با قیمت لحظه ای محاسبه شده است).

به نظر می رسد ماینینگ با یک دستگاه گزینه خوبی نیست و تقریبا به ۱۰ واحد این ماینر نیاز دارید تا در استخرهای عظیم ماینینگ حرفی برای گفتن داشته باشید.

استخراج بیت کوین دیگر به عنوان روش بسیار سودآور قلمداد نمی‌شود. این عملیات به سرمایه گذاری زیادی نیاز دارد و کسانی که می‌خواهند سریعا کوین های به دست آمده را تبدیل به پول نقد کنند سود بسیار کمی به همراه دارد. هرچند تجربه نشان داده است کسانی که می‌توانند قسمتی از بیت کوین های خود و یا حتی کل آن را نگه دارند به سودهای میلیون دلاری رسیده اند.

نظر شما در مورد استخراج بیت کوین چیست؟

منبع
ccn

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا