اطلاعیه صرافی

مسابقه معامله توکن‌های هواداری در صرافی بیت پین

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات اطلاعیه‌های هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های رمز ارز است.


صرافی بیت پین

مسابقه معامله توکن‌های هواداری در بیت پین

 • صرافی ایرانی بیت پین ۲ مسابقه جذاب فوتبالی برای کاربران تدارک دیده است. این مسابقات تا تاریخ ۸ بهمن در جریان خواهند بود. در مسابقه اول می‌توان با ثبت نام و انتخاب یک تیم فوتبالی در قرعه کشی یک دستگاه پلی استیشن ۵ به همراه بازی فیفا ۲۰۲۲ و ۱۸ کیت تیم انتخاب شده (شامل پیراهن، شورت، کارت هدیه ارز دیجیتال) شرکت کرد.
 • در مسابقه دوم با معامله هر یک میلیون تومان از یک توکن هواداری لیست شده در صرافی بیت پین، یک شانس در قرعه کشی کسب خواهید کرد. جوایز این مسابقه عبارتند از ایکس باکس S به همراه بازی فیفا ۲۰۲۲ و ۱۸ کیت تیم انتخاب شده (شامل پیراهن، شورت، کارت هدیه ارز دیجیتال).

صرافی رمزینکس

پشتیبانی صرافی رمزینکس از نسخه جدید سیفمون

 • جزییات: با اتمام پشتیبانی صرافی رمزینکس از نسخه ۱ سیفمون، نسخه جدید آن در این صرافی مبادله خواهد شد. بدین ترتیب تغییرات زیر در تاریخ ۲۷ دی اعمال شده است:
 • در این انتقال ارزش هر توکن نسخه ۲، برابر هزار توکن نسخه ۱ است.
 • در حال حاضر مبنای معاملات در بازار رمزینکس و موجودی کاربران یک هزار سیفمون (1000safemoon) است، تغییری در تعداد دارایی کیف پول کاربران داده نمی‌شود.
 • نام ارز از 1000safemoon به sfm تغییر داده می‌شود.
 • از این پس واریز و برداشت نسخه ۲ سیفمون در رمزینکس انجام می‌شود. از آنجایی که هزینه انتقال آن مطابق اطلاعیه‌های قبلی این صرافی همچنان معادل ۱۰ درصد مقدار انتقال داده شده است، پس از واریز ۱۰ درصد کمتر در کیف پول خود مشاهده خواهید کرد و پس از برداشت ۱۰ درصد کمتر دریافت خواهید کرد.
 • لازم به ذکر است مقداری که از واریز کنندگان دریافت می‌شود بابت هزینه جمع‌آوری (collection fee) پرداخت می‌شود.

صرافی اکس نوین

تعلیق معاملات و واریز و برداشت رمز ارز بیت تورنت به مدت حداکثر ۱ هفته

 • جزییات: صرافی اکس نوین اعلام کرد به دلیل تغییرات صورت گرفته در توکن BTT در کلیه صرافی‌ها، به مدت حداکثر ۱ هفته کلیه معاملات و واریز و برداشت این رمز ارز به حالت تعلیق در می‌آید و پس از آن توکن جایگزین بیت تورنت در این صرافی لیست خواهد شد.

صرافی سلام کریپتو

تعلیق معاملات رمز ارز بیت تورنت از بات معاملاتی این صرافی

 • جزییات: صرافی سلام کریپتو اعلام کرد معاملات مربوط به بخش‌های «معامله با ما » و «بازار حرفه‌ای» بات معاملاتی این صرافی در مورد رمز ارز BTT به حالت تعلیق درآمده است. کاربرانی که در کیف پول خود ارز ‌BTT را موجود دارند، جهت برداشت آن می‌توانند با پشتیبانی بات این صرافی ارتباط برقرار نمایند.

صرافی نیل

اطلاعیه صرافی نیل در خصوص تبدیل توکن BTT

 • جزییات: با توجه به تغییرات اخیر شبکه بیت تورنت (BitTorent)، از این پس، توکن BTT رمز ارز شبکه بیت تورنت چین است و توکن‌های ( BTTOLD) دیگر کاربردی در این شبکه نخواهند داشت. به همین دلیل، معاملات مربوط به توکن BTTOLD در ساعت ۱۲ بامداد تاریخ ۲۹ دی ۱۴۰۰ در کارگزاری نیل، لغو خواهد شد و توکن‌های BTTOLD به صورت خودکار به توکن‌های جدید یعنی توکن‌های BTT تبدیل خواهد شد. (لازم به ذکر است که از تاریخ اعلام شده، دیگر امکان معامله توکن BTTOLD، و همچنین واریز و برداشت نسبت به کیف پول این توکن وجود ندارد.)

صرافی نیک مارکت

اطلاعیه صرافی نیل در خصوص تبدیل توکن BTT

 • جزییات: این صرافی اعلام کرد باتوجه به شروع به‌ روزرسانی پروژه بیت تورنت در رابطه با تغییر توکن BTT به BTTC و تبدیل هر یک توکن BTT به ۱,۰۰۰ توکن BTTC، از روز ۲۷ دی ماه ۱۴۰۰ هرگونه واریز، برداشت و ترید بیت تورنت در پلتفرم کوین نیک مارکت به مدت یک هفته امکان‌پذیر نیست. لازم به ذکر است در این مدت کاربران این صرافی همچنان می‌توانند دارایی‌هایشان را مشاهده کنند و پس از به اتمام رسیدن به‌ روزرسانی پروژه بیت‌تورنت، واریز، برداشت و ترید توکن BTTC فعال خواهد شد.

صرافی بایننس

صرافی بایننس توکن‌‌‌های EZ و DOCK را به سرویس Binance Staking اضافه کرده است.

 • جزییات: کاربران بایننس می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن‌‌های EZ و DOCK در دوره‌های ۱۰، ۳۰، ۶۰ و ۹۰ روزه در این سرویس به ترتیب تا سقف ۵۳٪ و ۳۷.۲۷٪ سود سالانه دریافت نمایند. سود این سپرده‌گذاری به صورت روزانه واریز خواهد شد. اولویت با کاربرانی است که زودتر در این سرویس مشارکت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

حذف بعضی از زوج ارزهای معاملاتی از لیست صرافی بایننس

 • جزییات: صرافی بایننس اعلام کرد زوج ارزهای DGB/BNB, IOST/BNB, NEBL/ETH, NMR/BNB, PIVX/ETH, REP/ETH, RVN/BNB, SC/BNB, STMX/BNB, SUSHI/BIDR از لیست معاملاتی این صرافی حذف شده‌اند. کاربران همچنان می‌توانند از سایر زوج‌های معاملاتی موجود در صرافی بایننس این رمز ارزها استفاده کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

پشتیبانی بایننس از به روزرسانی شبکه سرتیک

 • جزییات: به‌روزرسانی شبکه سرتیک Certik Network با توکن CTK در تاریخ ۲۰ ژانویه (۳۰ دی) انجام می‌شود. واریز و برداشت رمز ارز CTK در این تاریخ از ساعت ۳ بامداد پنجشنبه به وقت تهران به حالت تعلیق در می‌آید. معاملات توکن CTK در صرافی بایننس همچنان ادامه خواهد داشت. در این به‌روزرسانی توکن جدیدی ایجاد نمی‌شود و نیاز به اقدام خاصی از سمت کاربر وجود ندارد.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافی پنکیک سواپ

اضافه شدن FROYO به فارم و استخرهای صرافی پنکیک سواپ

 • جزییات: توکن‌ FROYO در قسمت استخرهای سایراپ (Syrup Pools) صرافی پنکیک سواپ اضافه شد. همچنین فارم‌ FROYO-BNB در این صرافی غیرمتمرکز راه‌اندازی شد.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده‌اند:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (SPOT)بازار مارجین
بیت پینPOLS
ENJ
MDEX
بازار داخلی
کوینکس BABYDOGE
GARI
ELF
NOTE
STRP
ALEPH
ELON
BABYDOGE/USDT
GARI/USDT
ELF/USDT
NOTE/USDT
STRP/USDT
ALEPH/USDT
ELON/USDT
گیتBEYOND
NCT
GHC
KASTA
PSY
BEYOND/USDT
NCT/USDT, NCT/ETH
GHC/USDT
KASTA/USDT
PSY/USDT, PSY/ETH
کوکوین GARI
FRR
ASTR
 ERTHA
GARI/USDT
FRR/USDT
ASTR/USDT,ASTR/BTC
 ERTHA/USDT
PYR
اوکی‌اکسGARI
ASTR
GARI/USDT
ASTR/USDT
هوبی SCRT SCRT/USDT
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها
منبع
میهن بلاکچین

سعید قاسمی

رشته من برق مخابرات بوده و از نظر من هر موضوعی تو دنیا مثل یه شبکس که باید تحلیلش کرد و کامل بفهمی که چطور کار میکنه؛ از جمله بلاکچین. تحلیل تکنیکال برام خیلی جذابه چون باهاش ذهنیت آدما رو تو موقعیت‌های مختلف میفهمم و برام قابل پیش‌بینی میشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا