اخبار خارجی

احساس نیاز به کنترل حریم خصوصی؛ افزایش شدید کاربران فعال مرورگر بریو!

در اعلان ۱ ژوئن ۲۰۲۰، مرورگر مبتنی بر حریم خصوصی بریو بیان کرد به ۱۵ میلیون کاربر فعال ماهانه و ۵ میلیون کاربر فعال روزانه در ماه می دست یافته است.

بریو به دنبال نقاط عطف آینده

مرورگر اینترنت بریو که در صدد این موضوع است تا به کاربران خود، کنترل کامل هویت دیجیتال و حریم خصوصی را ارائه دهد، شاهد افزایش پذیرش از لحاظ تعداد کاربران بوده است.

طبق اعلان اخیر، این مرورگر به ۱۵.۴ میلیون کاربر فعال ماهانه دست یافته است که افزایش ۵۰ درصدی از زمان عرضه نسخه ۱.۰ در ماه نوامبر ۲۰۱۹ را نشان می‌دهد.

هم چنین، تعداد کاربران فعال روزانه این مرورگر به ۵.۳ میلیون نفر رسیده است که تقریبا ۲ میلیون کاربر بیشتر از سال گذشته می‌باشد.

گفتنی است، محصول پرچمدار این مرورگر یعنی Brave Ads شاهد افزایش چشمگیر علاقه بعضی در برندهای مطرح جهانی بوده است. از زمان عرضه در سال گذشته، Brave Ads تقریبا ۱۵۳۰ کمپین تبلیغاتی را جذب کرده است. این تعداد در ماه نوامبر ۲۰۱۹ تقریبا ۴۰۰ کمپین بوده است. قابل ذکر است که کمپین های تبلیغاتی Brave Ads هم اکنون در ۱۸۳ کشور پشتیبانی می‌شوند.

افزایش پذیرش یک موفقیت چشمگیر برای Brave Ads بوده است زیرا CTR آن (نرخ کلیک) ۹ درصد افزایش یافته است، درحالی که میانگین این صنعت ۲ درصد می‌باشد. در مقایسه با ۹۷ میلیون رویداد تبلیغاتی تایید شده در ماه اکتبر ۲۰۱۹، Brave Ads شاهد افزایش شگفت انگیز ۹۳۰ درصدی بوده و بیش از یک میلیارد رویداد تبلیغاتی تاکنون تایید شده است.

افزایش شدید پذیرش

برنامه Brave Ads Grant نیز به عنوان برنامه ای معتبر و قابل اتکا برای ارائه آگاهی و پشتیبانی بیشتر برای افراد و سازمان های غیرانتفاعی است. کاربرد این برنامه در بحبوحه شیوع ویروس کرونا بیش از پیش مشهود شده است. در بخشی از اعلان جدید بریو‌ آمده است:

این برنامه در دسترس بیش از ۳۱ نهاد غیرانتفاعی شامل Khan Academy، No Kid Hungry، GetUsPPE، حمایت از کودکان و یونسیف فرانسه قرار گرفته است. این برنامه اخیرا پشتیبانی خود برای افزایش آگاهی را گسترش داده است.

هم چنین تعداد تولیدکنندگان محتوای تایید شده در بریو شاهد افزایش چشمگیری بوده است و نزدیک به ۷۰۰,۰۰۰ تولیدکننده محتوا در پلتفرم های محبوب مختلف نظیر یوتیوب، توییتر، توییچ، ویمئو و گیت هاب را جذب کرده است.

منبع
btcmanager

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا