اخبار خارجی

آپدیت جدید مرورگر Brave و اضافه شدن سایت های Reddit و Vimeo

مرورگر مبتنی بر بلاکچین بریو (Brave) همچنان به توسعه پلتفرم خود ادامه میدهد و به تازگی آپدیت جدیدی را روانه بازار کرده است. طی این آپدیت کاربران این مرورگر از این پس می توانند به سایت های reddit و Vimeo توکن بت (BAT) بدهند.

توکن بخشیدن در ازای محتوای سایت ها

طبق بیانیه تیم Brave که روز ۲۱ آگوست در توییتر منتشر شد؛ مرورگر Brave آپدیت جدیدی داده است که طی آن کاربران میتوانند به دو سایت بزرگ reddit و Vimeo توکن بت اهدا کنند.

توکن BAT که در ۷ روز گذشته چیزی حدود ۴.۶ درصد افزایش داشته است؛ در زمان انتشار این خبر به ارزش ۰.۱۸ دلار معامله می شود و در رتبه ۳۵ ام بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد.

هفته گذشته نیز تیم Brave اعلام کرد غول شبکه اجتماعی؛ توییتر؛ در حال انجام یک دوره تستی با مرورگر Brave است و قصد دارد به عنوان یک سایت رسمی (Publisher) در Brave فعالیت کند. خبر اضافه شدن سایت های reddit و Vimeo نیز از ماه گذشته منتشر شده بود اما با پست جدید این تیم استفاده از آن در حال حاضر ممکن شده است.

تشویق کاربران برای استفاده از مرورگر Brave

این اولین تلاش تیم brave برای جذب کاربران به این مرورگر نیست و از زمان شروع این پروژه؛ این تیم اهداف زیاد و پلن های تبلیغاتی زیادی برای جذب کاربر داشته است و به حد زیادی در این زمینه موفق بوده است.

وبسایت Vimeo یک سایت برای بارگذاری ویدئو است با این تفاوت که از سال ۲۰۱۲ قابلیتی برای کاربران خود ایجاد کرد تا با تولید محتوا (فیلم و ویدئو)؛ تولید کنندگان بتوانند از ۱ تا ۵۰۰ دلار درآمد داشته باشند. این درآمدد از طریق کارت اعتباری و پی پال قابل برداشت و واریز است. این سرویس در سال ۲۰۱۵ بنا به مشکلاتی که داشت متوقف شد و سرویس جدید دیگری با نام Vimeo On Demand راه اندازی شد.

وبسایت Reddit که یکی از پلتفرم های در بخش شبکه های اجتماعی است و بسیار در دنیای کریپتو طرفدار دارد؛ در سال ۲۰۱۳ این قابلیت را داشت که افراد در ازای محتوایی که تولید میکنند؛ به بیت کوین پاداش دریافت کنند. این سرویس هم در سال ۲۰۱۴ بسته شد و سرویس دیگری با نام Changetip  برای کاربران راه اندازی شد و آن هم در سال ۲۰۱۷ به حالت تعلیق درآمد.

همکاری پلتفرم های بزرگی مانند توییتر؛ Vimeo و ردیت با تیم Brave میتواند یک همکاری برد-برد برای همه باشد. این مرورگر میتواند شرایطی را ایجاد کند که حتی تولیدکنندگان محتوایی که به نهاد مرکزی متصل نیستند؛ بتوانند از طریق زحمتی که برای تولید محتوا میکنند؛ پاداش دریافت کنند و از طرف دیگر سایت های ردیت و توییتر کاربرای میلیونی دارند و این موضوع میتواند به افزایش کاربران این پلتفرم ها هم کمک کند.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا