اخبار عمومی

رشد مرورگر بریو (Brave)؛ افزایش 17 درصدی تعداد تولید کنندگان محتوا در این مرورگر

مرورگر اینترنتی بسیار محبوب بریو توانست رکورد جدیدی از لحاظ تولیدکنندگان محتوا ثبت کند. در حال حاضر ۶۰۰,۰۰۰ کاربر ثبت نام کرده در این پلتفرم حضور دارند. به علاوه، طی فقط یک ماه این تعداد ۱۷ درصد افزایش یافت و بسیاری از افراد نیز انتظار دارند که تعداد تولیدکنندگان محتوا در آینده نزدیک به رشد خود ادامه دهد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

ادامه رشد بریو

بریو به گسترش حضور خود در بازار ارزهای دیجیتال و وب ادامه می‌دهد و تولیدکنندگان محتوا به منظور دریافت پاداش توکن BAT در حال ثبت نام در این پلتفرم هستند. به طور کل، تولیدکنندگان محتوا در یوتیوب و توییتر کسانی هستند کن عملکرد بهتری دارند و از لحاظ این لحاظ پیشرو هستند.

ردیت، توییچ نیز دارای تولیدکنندگان محتوای بسیار خوبی هستند. طی ۳۰ روز گذشته ۸۸,۱۵۸ تولیدکننده محتوا در بریو ثبت نام کرده اند. این تعداد برای یوتیوب، توییچ، ردیت، وینمو و گیت هاب به ترتیب ۳۰,۵۴۱، ۷۷۹۴، ۱۴,۶۰۴، ۹۸۲۲، ۱۹,۵۳۹ و ۳۰۲۹ تولیدکننده محتوا بوده است.

بعضی از تولیدکنندگان برتر محتوا در یوتیوب شامل Trap Nation با ۲۷,۸۰۰,۰۰۰ دنبال کننده، Spinnin’ Records با ۲۶,۳۰۰,۰۰۰ دنبال کننده و HowToBasic با ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ دنبال کننده می‌باشند. در توییتر نیز FreakyTheory و CuteAnimalVines و SpealComedy به ترتیب دارای ۳,۷۱۲,۹۳۶ و ۲,۵۱۰,۰۸۲ و ۲,۲۶۹,۹۹۵ دنبال کننده هستند.

برای مثال ویکی پدیا یکی از بزرگترین وبسایت هایی از لحاظ رتبه بندی الکسا است که با توکن BAT همکاری می‌کنند. از وبسایت های محبوب دیگر می‌توان به aparat.com و theguardian.com و wikihow.com اشاره کرد.

کاربران مرورگر بریو به ازای مشاهده تبلیغات اینترنتی، توکن BAT دریافت می‌کنند. این موضوع با مرورگرهای سنتی متفاوت است که در آنها، شرکت های تبلیغ کننده به شرکت های متمرکز هزینه پرداخت می‌کنند تا تبلیغات این شرکت ها را نمایش دهند و کاربران نیز هیچگونه پاداشی برای مشاهده این تبلیغات دریافت نمی‌کنند.

با وجود بریو، کاربران در مقابل مشاهده تبلیغات، توکن BAT دریافت می‌کنند که در حال حاضر قیمتی معادل با ۰.۱۸ دلار دارد. توکن BAT با ارزش بازار ۲۶۵.۹۴ میلیون دلار در رتبه ۳۲ بزرگترین ارزهای دیجیتال بازار قرار دارد.

کاربران می‌توانند با اهدای ماهانه به سایت ها و تولیدکنندگان محتوا، به آنها توکن BAT پاداش دهند.

منبع
usethebitcoin

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا