اخبار خارجی

مرورگر بریو از این پس اجازه برداشت توکن بت (BAT) را می دهد!

یکی از کاربران ردیت تصویری را به نمایش گذاشته است که نشان می دهد مرورگر بریو (Brave) پس از احراز هویت و تکمیل تاییدیه به کاربران اجازه انتقال بت (BAT) از کیف پول این مرورگر را می دهد. کاربران بی صبرانه منتظر بودند تا مرورگر بریو همچین امکانی را به آنها بدهد و در حال حاضر این اتفاق رخ داده است. با اینکه خیلی ایده آل نمی باشد که برای انتقال بت های بدست آمده از طریق تبلیغات یا انعام گیری احراز هویت کرد اما مرورگر بریو از قوانین مورد نیاز برای این امر معاف نیست و ترجیح می دهد یک شرکت مورد اعتماد این کار را به جای آن انجام دهد.

انتقال آزادانه توکن بت (BAT)

هدف توکن بت در واقع بکارگیری و استفاده از آن است، نه آنکه آن را هودل کنند. هدف این توکن آن است که برای انعام دهی به محتوای مورد علاقه و در آینده برای خرید و فروش آنلاین مورد استفاده قرار گیرد.

با این حال بازار ارزهای دیجیتال کمی غیرمنطقی با این موضوع رفتار می کند و سرمایه گذاران اکثر توکن ها را حتی توکن های کاربردی را به عنوان سرمایه ای برای آینده می دانند.

براندن آیک، بنیانگذار بریو بیان کرد توکن بت برای خرج کردن در نظر گرفته شد بود، اما کاربران مدام شکایت می کردند که نمی توانند توکن های بت خود را از مرورگر انتقال دهند با اینکه هدف بت چیز دیگری بود. با این حال نمی توان از مردم توقع داشت که تمام درآمد خود در این زمینه را خرج کنند. هر شخصی می خواهد درآمد خود را براساس نیازها و خواسته های فردی مورد استفاده قرار دهد و به همین دلیل است که چنین ویژگی برای مرورگر بریو بسیار مهم است.

کاربران می توانند تبلیغات مشاهده کنند و با راه اندازی وبسایت انعام بگیرند. همه اینها با توکن بت پرداخت می شود و می توانند توکن های خود را برداشت کنند، که ای امر ممکن است موج جدیدی از پذیرش به سمت این مرورگر را هدایت کند.

اوایل سال جاری مرورگر بریو انعام دهی با توکن بت را برای توییتر و یوتیوب فعال کرد. آنها همچنین موتور جستجوگر خود را با بکارگیری راست (Rust) بهبود بخشیدند.

مرورگر بریو به مردم قدرت می دهد

صنعت ارز دیجیتال مملو از هنرمندان متقلب و کلاهبردارانی است که به دنبال بهره برداری از سرمایه گذاران خرده فروش می باشند. طرح های کلاهبرداری سال ۲۰۱۹ به تنهایی برابر با ارزش بازار برخی از آلتکوین هاست.

در چنین فضایی، داشتن محصولی مانند بریو با چندین میلیون کاربر قدمی جالب است که معمولا نادیده گرفته می شود.

بریو با امکان پذیر ساختن تجربه وبگردی معطوف به حفظ حریم خصوصی و هم چنین پاداش دادن به کاربرانی که توجه خود را به این مرورگر جلب می‌کنند، حضور فعالی در گسترش و تقویت آزادی های فردی دارد.

منبع
btcmanager

نوشته های مشابه

11 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا