اخبار خارجی

قیمت بیت کوین به کمتر از ۳۹۰۰۰ دلار کاهش یافت

قیمت بیت کوین بزرگ‌ترین رمز ارز بازار اکنون با حدود ۴٪ کاهش قیمت نسبت به روز گذشته به محدوده ۳۸٬۶۰۰ دلار وارد شده است.

به گزارش میهن بلاکچین، بازار رمز ارزها در صبح یکشنبه شاهد نوسان قیمت بیت کوین و آلتکوین‌ها است. قیمت ارز دیجیتال BTC اکنون به سطح ۱۷ روز گذشته خود بازگشته است. قیمت اتریوم نیز با ۶.۳۵٪ کاهش نسبت به روز قبل به سطح ۲،۶۴۲ دلار رسیده است.

رمز ارزهای برتر مانند BNB و کاردانو نیز هر کدام با ۶٪ و ۷٪ کاهش قیمت به سطوح ۳۸۰ دلار و ۰.۹۴ دلار کاهش یافته‌اند. این در حالیست که قیمت ریپل، تقریبا بدون تغییر در سطح ۰.۷۹ دلار باقی مانده است.

رقبای بزرگ اتریوم مانند سولانا، آوالانچ، لونا و پولکادات نیز با کاهش قیمت شدید همراه بوده‌اند. قیمت سولانا با ۶.۴٪ کاهش به ۸۶ دلار رسیده است. رمز ارز AVAX در زمان نگارش این خبر به قیمت ۸۰.۹ دلار خرید و فروش می‌شود. لونا رمز ارز بومی شبکه ترا با ۹٪ افت قیمت به ۴۷.۸ دلار رسیده است و ارز دیجیتال DOT نیز با ۶.۷٪ افت ارزش به قیمت ۱۶.۹۵ دلار خرید و فروش می‌شود.

اطلاعات سایت کوین‌گلس نشان می‌دهد در ۴ ساعت گذشته در مجموع ۹۷ میلیون دلار قرارداد آتی لیکویید شده است که از این مقدار ۹۳.۲۱٪ آن متعلق به قراردادهای خرید استقراضی (Long) بوده است. ارزش بازار رمز ارزها اکنون با ۴.۵٪ کاهش به ۱.۸۲۷ تریلیون دلار رسیده است و همچنین سلطه بیت کوین بر بازار بر اساس اطلاعات سایت کوین‌گکو ۴۰.۳٪ گزارش شده است.

دوج کوین و شیبا اینو دو میم کوین محبوب در بازار رمزارزها نیز با کاهش ارزش مواجه شده‌اند. قیمت دوج کوین با ۵.۶٪ کاهش به ۰.۱۴ دلار رسیده است. ارز دیجیتال شیبا با ریزش شدید ۱۱.۸٪ نسبت به روز گذشته به قیمت ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار معامله می‌شود.

نمودار قیمت ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا