اخبار بلاکچیناخبار بیت کوین

تعطیلی کیف پول BTC.com؛ کاربران موجودی‌های خود را سریعاً منتقل کنند

بنا بر اطلاعیه‌ای رسمی، کیف پول متعلق به پلتفرم BTC.com کلیه فعالیت‌های خود را در تاریخ ۱۵ آپریل (۲۶ فروردین) ساعت ۴:۳۰ صبح به وقت تهران متوقف خواهد کرد. همچنین از کاربران این کیف پول خواسته شده است تا هر چه زودتر نسبت به برداشت وجوه خود اقدام نمایند.

به گزارش میهن بلاکچین، کیف پول مربوط به پلتفرم BTC.com در میان جامعه کریپتو به خصوص ماینرها کیف پولی شناخته شده است. البته همواره نسبت به برخی موارد از جمله کارمزد بالای انتقال بیت کوین و چند امضا (multi signature) بودن مورد انتقاد بوده است. در اواخر ماه مارس (اوایل فروردین) این کیف پول با فرستادن اعلان‌هایی به کاربران خود هشدار داد که در تاریخ ۱ آپریل (۱۲ فروردین) دست از کار خواهد کشید. کوتاه بودن فاصله بین این اعلان تا زمان تعیین‌شده انتقادات زیادی را نسبت به این کیف پول وارد کرد.

حال پلتفرم BTC.com اطلاعیه‌ای را در سایت خود منتشر کرده است که به موجب آن به دلیل انجام نشدن برداشت وجوه از سمت برخی از کاربران، تاریخ اعلامی تا ۱۵ آپریل تمدید شده است. در این اطلاعیه ذکر شده است که سایر سرویس‌های متعلق به این پلتفرم مانند استخرهای استخراج تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت.

تصویر مربوط به اعلان تعطیلی کیف پول btc.com و واکنش کاربری به این قضیه
تصویر مربوط به اعلان تعطیلی کیف پول btc.com و واکنش یکی از فعالین این حوزه

استخر استخراج متعلق به پلتفرم BTC.com در میان ماینرهای بیت کوین محبوبیت زیادی دارد و همین موضوع سبب شده است که بسیاری ازین افراد از خدمات کیف پول همین پلتفرم استفاده کنند. از طرف دیگر در اطلاعیه مذکور آمده است که آدرس‌های کیف پول بعد از تاریخ اعلامی دیگر کاربردی نخواهند داشت و اگر از این آدرس‌ها در پلتفرم‌های دیگر استفاده کرده‌اید، نسبت به اصلاح آن اقدام نمایید. بنابرین این احتمال وجود دارد که بسیاری از ماینرهای استخرهای استخراج که آدرس این کیف پول را برای واریز پاداش استخراج خود وارد کرده‌اند در مهلت تعیین شده موفق به تعویض این آدرس نشوند و در ادامه با مشکل مواجه شوند.

سعید قاسمی

رشته من برق مخابرات بوده و از نظر من هر موضوعی تو دنیا مثل یه شبکس که باید تحلیلش کرد و کامل بفهمی که چطور کار میکنه؛ از جمله بلاکچین. تحلیل تکنیکال برام خیلی جذابه چون باهاش ذهنیت آدما رو تو موقعیت‌های مختلف میفهمم و برام قابل پیش‌بینی میشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا