اخبار خارجی

مروری کوتاه و اجمالی بر اخبار بیت کوین، اتریوم و ریپل (XRP)

یک تحلیلگر برجسته کریپتو انتظار دارد که قیمت بیت کوین قبل از شروع یک حرکت جدید با افت مواجه شود.

این تحلیلگر ناشناس که خود را با نام Filbfilb معرفی می کند، به ۷۳۰۰ دنبال کننده خود در تریدینگ ویو گفت که انتظار دارد قیمت بیت کوین در کوتاه مدت به زیر ۸۵۰۰ دلار سقوط کند. وی بیان کرد:

خرس ها عملکرد قیمت آخر هفته را تحت کنترل دارند و به نظر من عبور از ۹۵۰۰ دلار آسان نیست.

در حال حاضر ۹۵۰۰ دلار در محدوده فروش استقراضی پشتیبانی قبلی و مقاومت فعلی قرار دارد و اگرچه مقاومت برای شکسته شدن است اما به نظر می رسد خیلی دشوار باشد.

اگر روند معکوس قیمتی که حدس می زنم را دنبال کنیم، انتظار دارم که در حدود ۸۰۰۰ دلار باشد و شکاف CME را پر کند.(بسیار آزار دهنده است اما فکر می کنم رخ خواهد داد.)

بعد از روند معکوس، Filbfilb انتظار دارد بیت کوین روند طولانی مدت را آغاز کند که می تواند تا ۳۰ ژوئن سال آینده قیمت آن به بالای ۳۰۰۰۰ دلار صعود کند.

 

اخبار اتریوم

جو لوبین(Joe Lubin) یکی از بنیانگذاران اتریوم و موسس سازمان ConsenSys برای مصاحبه با FintechBeat حاضر شد. لوبین در مورد به روزرسانی به Ethereum 2.0، نظرات خود در مورد لیبرا (Libra) و موضع CFTC در مورد اتریوم صحبت کرد.

بنیاد اتریوم بخش دوم «بروزرسانی سریع eth2 »را هم ارسال کرده است. اتریوم با بروزرسانی موسوم به Serenity، یک مدل گواه اثبات سهام(PoS) پیاده سازی خواهد کرد تا مقیاس پذیری کامل را دنبال کند. همچنین توسعه دهندگان برای ایجاد برنامه های غیر متمرکز به یک ماشین مجازی جدید دسترسی پیدا می کنند.

اخبار ریپل

شرکت ریپل می گوید صحبت ها در مورد بی ثبات بودن XRP هنگام انتقال پول بین المللی تنها بازی با اعداد است.

راهکار مبتنی بر توکن XRP این شرکت به اسم نقدینگی به محض درخواست (On-Demand Liquidity) از صرافی های ارز دیجیتالی بهره می‌برد که ارز سنتی می‌پذیرند. این راهکار توکن XRP را به صرافی مورد نظر در کشور دیگر ارسال می‌کنند و در آن کشور، به صورت پول نقد تبدیل می‌شود.

طبق گفته شرکت ریپل این روند مشتریان را به مدت زمان سه تا چهار ثانیه در معرض XRP قرار می دهد، که به گفته این شرکت نسبت به انتقال مستقیم ارز فیات که می تواند روزها طول بکشد، نوسانات کمتری دارد.

در نهایت سرعت یک تراکنش ریپل بدین معنی است که زوج های تراکنش اینقدر سریع از یک دارایی دیجیتال خارج و به آن وارد می شوند که نیازی به پوشش ریسک نیست. ریسک حاصل از دارایی دیجیتال بسیار کمتر است و این یکی از دلایلی است که شرکتهایی مانند MoneyGram در مورد مزایای ریپل و XRP مشتاق بودند.

بیت کوین

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا