اخبار بیت کویناخبار عمومی

موستانگ خود را با بیت کوین بخرید!

یکی از سوالهای پرشمار در رابطه با ارزهای دیجیتالی چون بیت کوین این مساله است که ایا می توان با بیت کوین همچون دیگر ارزها خرید انجام داد. ژاپنی ها این بار نیز پیشگام در نوآوری هستند. آنها در سال ۲۰۱۷ فروش اتومبیل‌های ژاپنی را از طریق بیت کوین انجام داده اند که این خود سبب تشویق دیگر خودرو سازانی مانند لامبورگینی، موستانگ و فرمول یک برای جذب مشتری و فروش محصولاتشان از طریق این گونه ارز دیجیتالی است.

جیسون انگل مدیر شرکت موستانگ که اتومبیل های دست ساز و سفارشی گران قیمت می سازد می گوید:

در تمام طول زندگی ام مجذوب تکنولوژی و پیشرفت‌های آن بودم. ارزهای دیجیتال مسیری طولانی را برای کسب مشروعیت به عنوان یک ارز قابل اعتماد و کارآمد طی کرده است. حسن پذیرش ارزهای دیجیتال در این نکته نهفته است که بیت کوین در تمامی نقاط جهان یکسان است و ارزش و کاربردش را از دست نمی دهد. رخدادی که برای اکثریت ارزهای رایج در کشورهای گوناگون رخ می دهد. از طرفی دیگر این ویژگی بیت کوین باعث می شود تا تمامی مردم جهان به سهولت با یکدیگر داد و ستد کنند و دامنه‌ی تجارت و فعالیت اقتصادی خود را گسترش دهند.

شرکت موستانگ بالغ بر پنجاه سال است که در بازار خودرو فعالیت دارد و حالا بعد از پنجاه سال شکل نوینی از ارائه ی محصولاتش را تجربه می‌کند. بیت کوین فرصت تازه ای برای بزرگ تر و قدرتمندتر شدن نهادهای تجاری جهان است. ارزی که مرز نمی شناسد.

امکان خرید و فروش اتومبیل‌های گران قیمت با بیت کوین فرصتی است برای میلیونرهای این تجارت تا خرد و هوش خود را به رخ بکشند. از همین رو است که پیتر سدینگتون ژاپنی به عنوان یکی از اولین خریداران این ارز، ماحصل رشد و سود اقتصادی خود را از بیت کوین با لامبورگینی اش به رخ می کشد. امری که حالا میان میلیونرهای تجارت دیجیتال به یک رقابت جدی بدل شده است.

نظر شما چیست؟ آیا ارزهای دیجیتال در بحث واردات خودرو در ایران نیز می‌تواند تاثیرگذار باشد؟

منبع
ccn

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا