اخبار آلتکویناخبار بلاکچیناخبار عمومی

هاردفورک واسیل کاردانو در مسیر پیاده‌سازی؛ مشکلات SPOها با به روزرسانی نرم‌افزار نود برطرف شد

یکی از توسعه‌دهندگان بر بستر کاردانو به نام آدام دین (Adam Deen)، که پیش‌تر وضعیت هاردفورک واسیل در شبکه آزمایشی را «فاجعه‌بار» توصیف کرده بود، پس از اصلاحات انجام شده توسط تیم توسعه‌دهنده کاردانو، وضعیت شبکه را «بهتر از همیشه» توصیف کرد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از یوتودی، آدام دین چند روز پیش با اشاره به مشکلات اساسی نرم افزار نود قبلی، Vasil 1.35.2، آغاز کننده بحثی داغ میان جامعه کاربران کاردانو بود. دین همچنین معتقد بود تیم توسعه‌دهنده بلاکچین کاردانو برای هاردفورک واسیل شتاب‌زده است و همین موضوع باعث بروز مشکلات فنی شده است.

پس از پیاده‌سازی هاردفورک واسیل درشبکه آزمایشی کاردانو نرم‌افزار نود اولیه Vasil 1.35.0 منتشر شد و تیم‌ IOG برای رفع باگ‌های کشف‌شده، نسخه‌های 1.35.1 و 1.35.2 را منتشر کرد. اما چنان‌که اظهارت آدام دین نشان می‌دهد، ظاهرا نسخه 1.35.2 نیز با مشکلات زیادی مواجه بوده است.

پس از این انتقادات تیم توسعه کاردانو نسخه Vasil 1.35.3 را منتشر کرد و چارلز هاسکینسون، بنیان‌گذار کاردانو، از اپراتورهای استخرهای استیک (یا SPOها) درخواست کرد نرم‌افزار نود خود را به نسخه 1.35.3 ارتقا دهند و تاکید کرد نسخه جدید «به شدت تست شده است». چنانکه از اظهارات اخیر آدام دین و همچنین اظهارت اندرو وستبرگ بر‌می‌آید مشکلات SPOها با این به‌روزرسانی توسط تیم توسعه‌دهنده کاردانو برطرف شده است.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا