اخبار بیت کوین

سلسیوس به یک شرکت استخراج بیت کوین تبدیل خواهد شد

بر اساس پرونده‌ای که روز گذشته به دادگاه ارسال شده است، شرکت سلسیوس قصد دارد به یک شرکت متمرکز بر استخراج بیت کوین تبدیل شود. پیش از این، سلسیوس در طرح راه‌اندازی مجدد خود اعلام کرده بود قصد دارد بر استیکینگ رمزارزها نیز متمرکز شود، با این حال به نظر می‌رسد برنامه این شرکت تغییر کرده باشد.

به نقل از کوین دسک، این تصمیم پس از دریافت بازخورد کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) در رابطه با برخی از جنبه‌های طرح راه‌اندازی مجدد سلسیوس گرفته شده است. پیش از این گزارش شده بود که طرح راه‌اندازی مجدد سلسیوس با چالش مواجه شده و کمیسیون بورس خواستار دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با دارایی‌های این شرکت است.

یک قاضی پیش از این، طرح راه‌اندازی مجدد شرکت سلسیوس را به هلدینگ فارنهایت (Fahrenheit)، گروهی متشکل از شرکت آرینگتون کپیتال (Arrington Capital) و شرکت استخراج یو اس بیت کوین کورپ (U.S. Bitcoin Corp.) سپرده بود. فارنهایت در ماه می (اردیبهشت) موفق به خرید سلسیوس شده بود. بر اساس طرحی که دادگاه با آن موافقت کرده است، سلسیوس به یک شرکت جدید در ایالت دلاور تبدیل خواهد شد و بر استخراج رمزارز و استیکینگ تمرکز خواهد کرد. شایان ذکر است در حال حاضر از این شرکت در اسناد و پرونده‌ها با عنوان NewCo یاد می‌شود. NewCo اصطلاحی است که به شرکت‌های تازه تاسیس تا زمان تعیین نام نهایی اطلاق می‌شود.

در متن پرونده جدید آمده است:

در هفته‌های آتی، بدهکاران قصد دارند درخواستی را برای تایید اصلاحات طرح راه‌اندازی مجدد مبنی بر تبدیل شدن به یک شرکت جدید متمرکز بر استخراج، ارائه کنند. بدهکاران معتقدند این اصلاحات نیاز به درخواست مجدد طرح نخواهد داشت. همچنین پیش‌بینی می‌شود توزیع وجوه طلبکاران در ژانویه ۲۰۲۴ (دی ۱۴۰۲) آغاز شود.

در ادامه این پرونده آمده است:

بازخورد کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا به این امر منجر شد که اکنون سلسیوس قصد دارد فرآیند ثبت سهام یک شرکت عمومی استخراج بیت کوین را که متعلق به مشتریان این شرکت است، آغاز کند.

علاوه بر این، بازخورد کمیسیون بورس باعث شده است دارایی‌های مشخصی که پیش‌تر قرار بود به هلدینگ فارنهایت سپرده شوند، بنابر دلایل قانونی توسط سلسیوس استیتس (متولی ورشکستگی این شرکت) حفظ و از آنها برای درآمدزایی به نفع طلبکاران استفاده شود.

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا