اخبار خارجی

قیمت چین لینک بیش از ۳۴ درصد افزایش یافت و به رکورد جدیدی رسید!

افزایش حجم معاملات، کشف قیمت و همکاری های جدید باعث شده است که قیمت چین لینک به رکورد جدید ۸.۴۸ دلار برسد. کشف قیمت (Price Discovery) فرایندی است که طی آن، قیمت بازار تعیین می‌شود و عمدتا بر اساس تعامل بین خریدار و فروشنده است.

امروز قیمت چین لینک بیش از ۳۴ درصد افزایش یافت و به رکورد جدید ۸.۴۸ دلار رسید و در نتیجه ارزش بازار آن به ۲.۵ میلیارد دلار افزایش یافت.

سه عامل مهم که باعث افزایش قیمت توکن لینک (LINK) شده اند عبارتند از: همکاری های برجسته، کشف قیمت و روند قوی کنونی بازار آلتکوین ها.

قیمت هفتگی بازار رمز ارز ها
قیمت هفتگی بازار رمز ارز ها

افزایش قیمت توکن لینک حاصل از کشف قیمت

در تاریخ ۶ جولای، قیمت توکن لینک از رکورد قبلی خود بر روی ۵.۳۱ دلار عبور کرد و به طور رسمی وارد فاز کشف قیمت شد. این فاز معمولا منجر به روند فومو (ترس از دست دادن فرصت سرمایه گذاری) بین سرمایه گذاران می‌شود.

پس از کشف قیمت و شروع روند صعودی یک دارایی به رکورد قیمتی جدید، احتمال وقوع روند صعودی افزایش می‌یابد.

طی هفت روز پس از ثبت رکورد جدید توسط توکن لینک، قیمت آن بیش از ۴۰ درصد افزایش یافت و از ۵.۳۱ دلار به ۸.۴۸ دلار رسید.

حجم معاملات توکن لینک نیز  به سطح بی سابقه ای پس از ماه آوریل ۲۰۲۰ رسیده است. در آن زمان قیمت بیت کوین از سقوط به ۳۷۵۰ دلار در حال بازیابی بود و تقاضا برای رمز ارزها از جانب خرده سرمایه گذاران در صرافی کوین بیس در حال افزایش بود.

مایکل ون دوپوپ (Michael van de Poppe) در خصوص روند توکن لینک گفته است:

قیمت هدف ۷.۱۰ الی ۷.۲۵ دلاری به دست آمده است. دیر یا زود قیمت توکن لینک به قیمت هدف بعدی ۱۰ دلاری خواهد رسید. به نظرم قیمت این توکن در سال جاری دو برابر می‌شود.

قیمت توکن لینک (چین لینک)
قیمت توکن لینک (چین لینک)

همکاری های جدید و برجسته

در سال ۲۰۲۰، چین لینک همکاری های برجسته ای با شرکت های حاضر در عرصه رمز ارزها انجام داده است.

در تاریخ ۸ جولای، چین لینک با نکسو (Nexo) پلتفرم وام دهی رمز ارزها با ۸۰۰,۰۰۰ کاربر همکاری خود را آغاز کرد تا راهکارهای اوراکل خود را اجرا کند. سرگی نازاروف (Sergey Nazarov) موسس چین لینک در این خصوص گفت:

ما از ارائه راهکارهای اوراکل ایمن و مطمئن چین لینک به پلتفرم وام دهی محبوب نکسو بسیار هیجان زده ایم. این اقدام به کاربران امکان می‌دهد تا مستقلاً نرخ سود و وثیقه گذاری را بررسی کنند.

در دو ماه گذشته، چین لینک با شرکت ها و پروژه های بلاک چین مختلفی نظیر هدرا هش گراف (Hedera Hashgraph) و شبکه متیک (Matic Network) همکاری داشته است. هم چنین در پست بلاگ منتشر شده توسط گوگل با عنوان ایجاد برنامه های کلود و بلاک چین هیبرید با اتریوم و گوگل کلود به چین لینک اشاره شده است.

ادامه روند صعودی بازار آلتکوین ها

پس از روند صعودی اتر، بازار آلتکوین ها بازیابی خود را آغاز کرد. ثبات قیمت بیت کوین جای پای محکمی برای آلتکوین ها ایجاد کرده است تا پس از گذشت رکود یک ساله، بازیابی شوند.

قیمت اتر از هفته اول ماه می تاکنون از ۱۷۵ به ۲۴۰ دلار افزایش یافته است و به نظر می‌رسد که بازیابی تدریجی قیمت اتر باعث شده است که بازار آلتکوین ها روند صعودی خود را به دست آورد.

کاهش تسلط بیت کوین

طی ۷ روز گذشته تسلط بیت کوین بر بازار رمز ارزها از ۶۴.۱۵ به ۶۲.۴۵ درصد کاهش یافته است که بیانگر افزایش ارزش بازار آلتکوین ها است.

اوایل ماه جاری، معامله کنندگانی نظیر پیتر برانت پیش بینی کرده اند که فصل آلتکوین ها در سال ۲۰۲۰ رخ خواهد داد. عملکرد قوی آلتکوین های برتر نظیر کاردانو (ADA)، چین لینک، تزوس (XTZ) و کامپوند (COMP) باعث بهبود و ارتقای احساسات پیرامون بازار رمز ارزها شده است.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا