اخبار کوتاه

کلود فلر گیت‌وی اختصاصی خود برای شبکه اتریوم را راه‌اندازی می‌کند

شرکت کلود فلر گیت‌وی اختصاصی خود را برای شبکه اتریوم راه‌اندازی می‌کند. با این اتفاق کاربران این شرکت قادر خواهند بود تا از شبکه اتریوم در برنامه‌های نسل سوم وب (Web3) استفاده کنند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتو پوتیتو، کلود فلر (Cloud Flare) شرکت آمریکایی ارائه‌دهنده سرویس‌های امنیت اینترنت و تحویل محتوا اعلام کرد گیت‌وی (Gateway) خود برای شبکه اتریوم را راه‌اندازی می‌کند. توسط این گیت‌وی کاربران قادر خواهند بود تا بدون نیاز به هیچ واسط و نرم‌افزاری، دسترسی خواندن و نوشتن به اطلاعات در بلاکچین اتریوم داشته باشند. این کار توسط یک API اند تو اند (End to End) انجام خواهد گرفت که سرعت و امنیت لازم برای انجام این کار را داشته باشد.

با اضافه شدن گیت‌وی اتریوم، اکنون کاربران کلود فلر برای بهره بردن از برنامه‌های نسل سوم وب (Web3) می‌توانند از گیت‌وی‌های توزیع فایل همتا به همتا (IPFS) این شرکت استفاده کنند.

شایان ذکر است که در حال حاضر کلود فلر نود خود را در شبکه اتریوم راه‌اندازی کرده است و این آمادگی را دارد تا بعد از تغییر مکانیسم اجماع اتریوم به گواه اثبات سهام (POS) با استیک کردن، به عنوان ولیدیتور شبکه قلمداد شود.

گیت‌وی به دروازه‌ای گفته می‌شود که ۲ شبکه مختلف را به هم وصل می‌کند که در اینجا اتصال بین ۲ شبکه کلود فلر و اتریوم برقرار می‌شود.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا