مقالات

در بازی Gods Unchained با قهرمان خود بجنگید و آن را ابدی کنید!

دنیای بلاکچین و بازی روز به روز به یکدیگر نزدیک تر می شوند و افراد علاقه مند به این حوزه را مات و مبهوت می کنند. خدایان رها شده یا Gods Unchained اسم یک بازی کارتی (برد گیم) است که بر بستر بلاک چین اتریوم ساخته شده است و توسط کمپانی کوین بیس حمایت شده است. اولین تبلیغ این بازی که نشان دهنده گیم پلی آزمایشی آن می‌باشد در هفته جاری عرضه شده است. کمپانی سازنده این بازی در توییتر خود بیان کرد:

در ماه جولای در مورد توسعه بازی Gods Unchained اطلاع دادیم. Gods Unchained یک بازی کارتی است که از بلاک چین اتریوم استفاده می کند تا دارایی های داخل بازی را توکنیزه کند. از عرضه تریلر رسمی این گیم پلی بسیار هیجان زده ایم.

بازی Gods Unchained همانند سایر بازی های بلاک چین شامل دارایی های داخل بازی می‌باشد که توسط توکن های غیرقابل تعویض بر بستر بلاک چین اتریوم (NFTs) ارائه شده اند. این بدان معناست که هر دارایی این بازی نظیر موجودات، جادوها و اسلحه ها منحصر به فرد می‌باشند و با پیشروی بازیباز در بازی، دارای ارزش بیشتر می‌شوند و تا ابد روی بلاکچین ثبت خواهند شد.

 

برای توضیح‌ گیم پلی این بازی، در تبلیغ آن گفته می‌شود که این بازی ترکیبی از بازی هارتستون (Hearthstone)، جادو (Magic) و مبادلات واقعی (True Trading) می‌باشد. این بازی دارای رقابت PvP و گیم پلی ای می‌باشد که می‌تواند رقیب بازی های غیر بلاک چینی باشد.

طبق گزارشات پیشین، شرکت بازی سازی فیول گیمز در صدد این است که بازی Gods Unchained را به اولین بازی بر بستر فناوری بلاک‌ چین موجود در ورزش های الکترونیکی تبدیل کند. این شرکت به منظور دستیابی به این هدف، سیستمی را به کار گرفته است که طی آن ۱۰ درصد فروش این بازی مستقیما به اولین مسابقات قهرمانی آن اختصاص می‌یابد.

شرکت فیول گیمز، طراحان توسعه دهندگان این بازی، اوایل امسال ۲.۴ میلیون دلار سرمایه جذب کرد. قابل ذکر است که شرکت سرمایه گذاری سورا و کوین بیس نیز در این راه با فیول گیمز مشارکت داشتند.

منبع
sludgefeed

نوشته های مشابه

3 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا