اخبار بلاکچیناخبار عمومی

جامعه کریپتو تا پنج سال آینده به ۱ میلیارد نفر خواهد رسید!

TechCrunch روز ۷ سپتامبر گزارش داد که برایان آرمسترانگ، مدیر عامل شرکت کوین بیس (Coinbase)، پیش بینی می کند که رشد تعداد افراد فعال در اکوسیستم ارزهای دیجیتالی طی پنج سال آینده از ۴۰ میلیون به ۱ میلیارد نفر خواهد رسید.

در مصاحبه ای با TechCrunch، آرمسترانگ پیش بینی کرد که اکوسیستم کریپتو و تعداد کل ارزهای دیجیتال به طور قابل ملاحظه ای رشد خواهند کرد. او این رشد را به سازمان های تجاری که توکن های خود را پیشرفت و گسترش داده اند، نسبت داد و اعتقاد داشت توکن ها به عنوان یک سیستم سرمایه گذاری جایگزین عمل می کنند.

آرمسترانگ توضیح داد:

این امر منطقی است که هر شرکت فعال در اکوسیستم کریپتو، توکن شخصی خود را داشته باشد. هر کدام از پروژه های منبع باز، هر موسسه خیریه، هر نوع جدید از اپلیکیشن های سازمان های غیرمتمرکز، همه آنها تصمیم به ارائه توکن خود دارند.

آرمسترانگ با اشاره به موضوع مقررات و قانون گذاری به عنوان یکی از عوامل مهم برای اجرایی کردن ایده هایش، آن را یک سوال بزرگ بی پاسخ نامید و خاطرنشان کرد که این مساله تا زمانی که اکثر توکن ها از زیر شاخه های اوراق بهادار قلمداد شوند، ادامه خواهد داشت.  آرمسترانگ افزود که کوین بیس می تواند میزبان صدها توکن در سال و به طور بالقوه میلیون ها توکن در آینده باشد.

نظر شما چیست؟ آیا این اتفاق به این زودی رخ خواهد داد؟

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا