اطلاعیه صرافی

صرافی کوین بیس (Coinbase) خدمات خود را به آسیا و اروپا می آورد!

کوین بیس (Coinbase) صرافی کریپتوی آمریکایی، انتقال های بین المللی برای معامله کنندگان با حجم معاملاتی بالا را در دو قاره آسیا و اروپا افتتاح کرد. این صرافی با انتشار بیانیه ای توضیح داد که این سرویس در دسترس کاربران با حجم معاملاتی بالا بر بستر کوین بیس پرو و پرایم قرار خواهد گرفت.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

کیوان پیرستانی مدیر فروش سازمانی کوین بیس در آسیا به بلومبرگ توضیح داد که چرا این اقدام ضروری بود:

آسیا از اهمیت ویژه ای برای اکوسسیتم کریپتو برخوردار است. قاره آسیا خانه بعضی از فعال ترین خرده معامله کنندگان و هم چنین بسیاری از سرمایه گذاران سازمانی است. کاربران آسیایی در حال تبدیل شدن به بیشترین مشتریان این شرکت می‌باشند. یکی از پنج مشتری برتر ما از لحاظ درآمد در آسیا قرار دارد.

مشتریان برگزیده برای دسترسی به خدمات تصدی و معاملات OTC

کوین بیس اعلام کرد که مشتریان برگزیده کوین بیس پرایم (Coinbase Prime) در سراسر جهان نیز در کیف پول سرد اختصاصی خود به میزهای معاملاتی OTC و خدمات تصدی اروپا و آمریکا دسترسی خواهند داشت.

در این بیانیه به توضیح اینکه چرا کوین بیس چنین خدماتی را برای معامله کنندگان با حجم‌ معاملاتی بالا تدارک دیده است پرداخته شد:

طی ۱۲ ماه گذشته صدها صندوق سرمایه گذاری کریپتو در سراسر جهان عرضه شده است و صدها سازمان سنتی دیگر نظیر شرکت های معاملاتی اختصاصی، دفاتر خانوادگی و صندوق های ارائه کمک هزینه، شروع به معاملات دارایی های دیجیتال کرده اند. مجموعه محصولات کوین بیس شامل کوین بیس پرو (Coinbase Pro) ، کوین بیس پرایم (Coinbase Prime) و کوین بیس کاستدی Coinbase) Custody) علاوه بر سایر کاربران بازار نظیر صادرکنندگان دارایی، صرافی ها و ماینرها، به این مشتریان نیز خدمات ارائه می‌دهد.

انتقال های بین المللی با استفاده از سوئیفت

کوین بیس در خصوص نحوه عملکرد انتقال های بین المللی توضیح داد که این سرویس از انتقال های داخلی و بین المللی سوئیفت از حساب بانک های غیرآمریکایی پشتیبانی خواهد کرد.

منبع
ethereumworldnews

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا