صرافی کوین بیس ۱۹ ارز دیجیتال جدید به پلتفرم خود اضافه می کند

صرافی کوین بیس اعلام کرد در حال بررسی اضافه کردن ۱۹ ارز دیجیتال جدید است که شامل کاوا (KAVA)، برند(BAND)، امپلیفورث (AMPL) و سایر موارد است.

کوین بیس به دنبال افزودن ارزهای دیجیتال جدید به پلتفرم خود

صرافی ارز دیجیتال آمریکایی کوین بیس امروز اعلام کرد که در حال بررسی مجموعه جدیدی از ارزهای دیجیتال است.

این صرافی بیان کرد که به دنبال ارائه پشتیبانی از ارزهای دیجیتالی است که مطابق با استانداردهای فنی این صرافی و مطابق با قوانین هستند.

این صرافی در نهایت می‌خواهد به کاربران خود، دسترسی یکپارچه به ۹۰ درصد مجموع ارزش بازار تمام ارزهای دیجیتال در گردش را ارائه دهد.

کوین بیس ارزهای دیجیتال را بر اساس “چارچوب ارزهای دیجیتال” ارزیابی می‌کند تا عواملی نظیر امنیت، تطابق با قانون و چشم‌انداز پروژه برای شکوفایی سیستم مالی آزاد را بسنجد.

ارزهای دیجیتال بررسی می‌شوند

مجموعا ۱۹ ارز دیجیتال مورد بررسی قرار می‌گیرند تا در صرافی کوین بیس فهرست شوند. این ارزهای دیجیتال شامل Ampleforth، بالانسر (Balancer)، Band Protocol، بلاک‌استک (Blockstack)، Curve، فلکساکوین (Flexacoin)، Fetch.ai، هلیوم (Helium)، هدرا (Hedera)، هش‌گراف (Hashgraph)، کاوا (Kava)، ملون (Melon)، Ocean Protocol، پکسوز گلد (Paxos Gold)، Reserve Rights، تتا (Theta)، tBTC، گراف (The Graph)، UMA و WBTC هستند.

برای معرفی بیشتر بعضی از این ارزهای دیجیتال می‌توان گفت که Ampleforth (AMPL) خود را “پول انطباق‌پذیر بر بستر اقتصاد شفاف و سالم” می‌خواند.

در چند هفته گذشته، AMPL به دلیل اقتصاد توکنی منحصربه‌فرد خود که موجودی توکن‌های در گردش را به طور روزانه و بر اساس تقاضای بازار تغییر می‌دهد مورد توجه بسیار زیادی قرار گرفته است.

در این مکانیزم به اسم rebase، اگر الگوریتم پروتکل اینطور درنظر بگیرد که موجودی توکن زیاد یا کم است با ایردراپ یا سوزاندن توکن‌های AMPL می‌پردازد. هدف از این مکانیزم، توسعه استیبل کوین مبتنی بر توازن بازار است.

هم‌چنین Band Protocol (BAND) نیز به عنوان یکی از ارزهای دیجیتال با بهترین عملکرد در سال ۲۰۲۰ ظهور یافته است. Band Protocol خود را به عنوان پلتفرم اوراکل اطلاعات بین زنجیره‌ای تعریف می‌کند که اطلاعات واقعی و APIهای قراردادهای هوشمند را جمع‌آوری و به یکدیگر متصل می‌کند.

طبق گزارش BTCManager، بزرگترین شبکه بلاک چین کره جنوبی به اسم ICON با Band Protocol همکاری داشته است تا این پلتفرم اوراکل‌های بین زنجیره‌ای را به اکوسیستم خود وارد کند.

اعلان کوین بیس را باید صرفا یک بررسی در نظر گرفت و تضمینی وجود ندارد که تمام ۱۹ ارز دیجیتال در این صرافی فهرست شوند. زمانبندی فهرست شدن این ارزهای دیجیتال مشخص نیست و ممکن است مدت زیادی طول بکشد.


منبع btcmanager
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر